Kiahne na intímnych miestach u 7 mesačnej dcérky

dididudu
2. mar 2022

Maminky prosím o radu. Dcérka 7 mesačná dostala kiahne od syna. Už ich mame siesty deň len problém je v tom že sa jej urobili aj na cikulke. Priamo na veľkom pysku. Cistila som to betadinom mocime sa v hypermangane ale keďže ma stále plienky tak je to ťažko... dneska som zbadala ze ma cely pysk červený a opuchnuty stale place asi ju to boli. Co jej na to dat? Ďakujem za odpovede

miskamicha
2. mar 2022

@dididudu co vsetko si skusala??? Mozes dat Bepanthen a na to puder aby to zaschlo..alebo skusit aj tekuty puder a potom zasyp. Ak toto nepomoze tak nejaku aj antibioticku mast ,moze to uz byt infikovane

dididudu
autor
2. mar 2022

@miskamicha na tieto veci dávam len ten betadine a sudokrem kupem ju celú v tom hypermangane a na telíčko dávam tea tree olej to je všetko

miskamicha
2. mar 2022

@dididudu tak skus bepanten plus zasyp na to...alebo od weledy a zasyp..ak nepomoze tak bude treba atb mast

babalenka
2. mar 2022

Dcéra mala.ako 5 mesačná tiež dostala do staršieho súrodenca.Vela bola vtedy na holo dole aby sa jej to vetralo.Ale my sme mali v máji kiahne tak dáko sommsa nebála že nachladne.Dostavaka aj injekcie b12

dididudu
autor
2. mar 2022

@miskamicha ďakujem veľmi pekne

dididudu
autor
2. mar 2022

@babalenka ja som ju tiež nehala bez plienky nech sa jej to vetra troska