Kendamil mlieko a biele hrudky v stolici

28. feb 2023

Moja 2 mesačná dcérka pije kendamil ale je jej tazko po ňom, a mala už aj v stolici také biele hrudky myslíte že jej robí zle? Co to môže byť....môžem jej zmeniť za HA nejaké iné?

anavixy
28. feb 2023

Biele hrudky v stolici su normalne, vola sa to prazenicova stolica. Zmenu mlieka konzultuj s pediatrom, nie vzdy je potrebne HA mlieko. Zalezi aj co znamena ze je dietatu pi Kendamile tazko, ak ide o koliku, ta sa zvykne zmiernit po zmene mlieka, ale niekdy to nehra rolu (moja dcera mala tri umele mlieka a na zaciatku materske a pri kazdom ju bolelo brucho). Mali sme aj Kendamil, ale vraj to teda nie je velmi dobre mlieko…

autor
28. feb 2023

@anavixy bývame v zahraničí, a náš pediater na všetko hovorí ze to ma tak byť takže není z kým veľmi konzultovať, ja len ci môžem sama zmeniť na iné mlieko , niekedy mi mala plače aj 2 hodiny vkuse,aj dosť mliečka z nej vonku vyjde

dadi30
28. feb 2023

@anavixy preco nie je Kendamil dobre mlieko?

anavixy
28. feb 2023

@dadi30 vies co, preto pisem ze “vraj”, lebo neviem konkretne povedat preco… ja som zacala davat kendamil po bebe, lebo som citala same dobre veci o nom, ako koliky presli, zapcha sa upravila atd, no u nas vobec, ale teda ked som pediatricke povedala ze som presla na Kendamil, tak sa ma spytala ci viem ze je to len “osladena voda”, tak som nechapala, lebo ved zlozenie som citala… ale nedavno sme sa o tom bavili tu s jednou mamickou co riesila tusim reflux alebo nejake take problemy, sli aj na gastro a tam im vraj lekar Kendamil uplne odfukol ako znacku, takze neviem co je na tom 🤷🏻‍♀️