Keď dieťa po príkrmoch vracia

12. nov 2023

Zdravim,
dieta 7m, prikrmujeme uz asi mesiac. 2 tyzdne boli take ze ked zjedla za lyzicku aj vela. Po dvoch tyzdnoch sa konecne rozjedla, zjedla uz 100g zeleninoveho prikrmu.
Od utorka po prikrmoch zvracia, nic som nemenila. Tie zeleniny uz jedla predtym. Najprv som si myslela, ze sme nieco chytili u lekarky nakolko sme mali poradnu. Ale ona ani raz nezaplakala, teplotu nemala. Ale vracala tak, ze som myslela ze sa zadusi. Islo to z nej prudom, dokonca aj par hodin po prikrme a to som ju medzitym ani nekojila.
Vcera zvracala zas, a dnes po 3 lyzickach zas. Uz jest nechce, neotvara usta.
Opakujem, dietatu nic nie je, vyzvraca sa a zacne si blabotat, trieskat, hrat sa. Teplotu nema, kaka.

Co robim zle? kde je chyba? Mam vynechat na par dni prikrmy? Alebo skusit ovocie? Som z toho nestastna.

Dakujem

autor
12. nov 2023

Nikto nic?

agnes28
12. nov 2023

Ahoj a mlieko pije v pohode?

autor
12. nov 2023

@agnes28 ano, vyzvracia sa tvari sa ze nic sa nestalo a nakojim ju.

agnes28
12. nov 2023

Tak vynechaj na pár dní prikrmy a uvidíš. Ono môže to byť aj vírus, alebo aj neznášanlivosť nejakej zeleniny.

autor
12. nov 2023

@agnes28 vsetko predtym uz jedla.

larena
12. nov 2023

A dr na to čo? Je to stále také projektilové zvracanie? (Ked píšeš že to išlo prúdom) Vracia ti tak aj po mlieku?

autor
12. nov 2023

@larena neboli sme s tym u lekara, po mlieku nevracia. iba po prikomoch posledny tyzden. doteraz bolo vsetko ok, vsetky druhy zeleniny mala uz odskusane.
vynecham na dva dni prikrmy a skusim opat.