Kde sa dá kúpiť inhalátor Omronc102?

ivakat248
31. okt 2019

Mozem kupit inhalator pre 7mesacne dieta? Konkretne omron c102. Strasne kasle a len tento inhalator mame dostupny v nasom meste

lucmirka124
31. okt 2019

@ivakat248 ahojko kukla som ho co je to zac, je to kompresorovy inhalator takze rataj s tym ze bude vrcat, chces dietatku davat inhalovat dake lieky? Alebo len parit?kvoli sebe mam doma zo 4 inhalatory. Tak sa kus vyznam.Moja mala sa toho kompresoroveho zvuku bala, lepsie jej bolo ked som nanu pustala naparovac, ked buvala to je tiche.

nikpa
31. okt 2019

@ivakat248 my máme tiež kompresorovy, konkrétne Omron c28P. Malému ho dávam asi od 4 mesiacov, zo začiatku moc nechcel ale po pár dňoch si zvykol. Teraz bude mať 2 roky a keď ho vytiahnem, sám si sadne a čaká celý natešený až mu ho nasadím. Takže ak nemáš iný na výber ako kompresorovy a vahas kvôli hluku, nie je to nič hrozné.

bagre
31. okt 2019

ahoj, aj ja mám doma omron /ktorý presne neviem/, a ten zvuk zase nie je taký hrozný... keď bolo treba tak som zvuk neriešila, dôležité bolo že sme neskončili znova v nemocnici. A ten prastarý typ čo mali tam - to keď prvý raz pustila sestrička tak som bola zdesená aj ja...

eriksonka1234
31. okt 2019

@ivakat248 samozrejme, aj my sme používali, len vďaka nemu sme neskončili zakaždým v nemocnici

dzina007
31. okt 2019

my sme pouzivali doma omron odkedy mal syn cca 3 mesiace. nemali sme detsku masku. robili sme ako v nemocnic ze iba naustok sme drzali synovi pri nosteku...

janicka021
4. dec 2019

Prosím Vás máte niekto skúsenosť či sa môže do tohto typu Omron c102 total použiť yabro?Je s nosnou sprchou. tento typ.Jedna pani čo pre nich a pre lekárne pracuje povedala že áno.Ja som volala na kontakt čo je na ich stránke Omron a tá mi povedala že sa tam yabro nedá pouzit

paritupon
1. nov 2021

Obchod Protetika . Tam ti objednaju kabel , nadobu . Omron. Ak treba ja mam novu hadicku na omron universal.