Kde kúpim vitamín D Jamieson - kvapky v Bratislave?

cicamica1980
9. aug 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

nezohnala som v lekarni v apolle ani u nas na dedine. v ktorej lekarni to maju na sklade? kde ste to kupili?
dakujem

simca06022011
9. aug 2013

ja cez internet objednavam z lekarne, v BA ich je kopec, takze osobny odber je v pohode🙂

katkaa123
9. aug 2013

Ahoj, konkretne tento vit. D som nekupovala, ale Jamieson vyrobky maju v TESCO lekarni, kupovala som tam kys.listovu, mali tam toho z danej znacky viac, tak mozno aj tieto kvapky, ktore hladas.

salome_82
10. aug 2013

@cicamica1980 Ja kupujem tu: www.pilulka24.sk/jamieson-vitamin-d-kvapky-117-ml
Dopravu v rámci Bratislavy majú zadarmo.

uhnakova
10. aug 2013

ja som uz trikrat kupila v lekarni Sunpharma na Hlavnom namesti v BA, tam ich vzdy mali skladom. Skusala som aj lekaren v Eurovei, tam ich nemali, ale vraj dalsi tyzden by dosla nova dodavka, takze aj tam ich mavaju 🙂

cicamica1980
autor
11. aug 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

DAKUJEM VSETKYM
@salome_82 objednala som v piluli. sice nebyvam v BA, ale kurier 2,40 je ok 🙂
este otazka, skladuje sa to to v chladnicke alebo pri izbovej teplote?

salome_82
11. aug 2013

@cicamica1980 Jeeej, tak super, som rada, že som pomohla 🙂 Ja ich skladujem pri izbovej teplote.

cicamica1980
autor
11. aug 2013
Používateľ cicamica1980 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cicamica1980.

@salome_82 hej pomohla 🙂 to sa mi neoplati trepat do BA - benzin ma urcite vyjde viac ako 2,4 eur. vacsinou maju eshopy kuriera za ca. 5 eur. ale tito maju asi velky obrat a dokazali si dohodnut lepsie ceny/mnozstevne zlavy na dopravu s kurierom 🙂

salome_82
11. aug 2013

@cicamica1980 To je fakt, ten benzín. Mne o tejto lekárni povedala kamoška a rada cez nich nakupujem, aj keď máme jednu lekáreň oproti domu. Lenže sa do nej nedá dostať kočíkom, vedú do nej strmé schody a vnútri je strašne málo miesta. Tak objednávam cez pilulku a hotovo 🙂

alenka008
9. nov 2013

ja Jamienson zvyknem objednavat z tohto e-shopu http://www.evitaminy.sk/?partner=062363507E niekedy mavaju dobre akcie 1+1 zdarma

yanielka
9. nov 2013

Jamieson vzdy mavaju v zelenej farmacii na Uzbeckej, Biskupice

momoka85
25. nov 2013

My používame rybí tuk - namiesto D vitaminu z lekarne! V zimných mesiacoch je hlavne pre deti nevyhnutný tento vitamín!
Najviac na svete sa nachadza (v prirodzenej forme) v rybom tuku.
Odporúčam http://ostatne.bazos.sk/inzerat/30774582/Moller...