Kde diagnostikujú autizmus?

20. jún 2022

Budem rada ak mi napisete skusenosti v ktorych mestach a kto diagnostikoval vasmu dietatu poruchu autistickeho spektra (aj take slabsie formy, pripadne asperger). Viem ze existuje Ba a Trnava, ale rada by pocula aj skusenosti a tazko sa dohladavaju odbornici na to googlenim, a samozrejme zaujima ma aj samotny pristup k detom.

xsuzannex
20. jún 2022

My sme boli u Lazikovej v trnave..

petamich
20. jún 2022

moja velmi dobra znama ma dieta s poruchou spektra, riesila to s centrom vcasnej intervencie, kedze pediatricka ju odbila, ze je to skoro a ze je premotivovana matka 😳 stalo ju to vela energie a usilia ale zial mala pravdu a teda CVI v BA

mandzula
20. jún 2022
lucka_ke
20. jún 2022

Prešov Vodárenská

kukulienka83
20. jún 2022

Jánošíkova Trnava, boli sme ako 3rocny a teraz 5rocny.
V NZ mu dali hneď detský autizmus, preto sme vyhľadali túto odborníčku.
Malý má nks ťažký expresívny syndróm a hyperaktivitu (adhd) s dopadom na fungovanie.
S diagnostikou sme boli spokojní, dopredu e posielali vyplnený dotazník, bola pripravená, venavala sa malému, zodpovedala naše otázky. U nás spokojnosť.
Tak isto teraz na.rediagnostike.
Navigovala nás čo kde a ako.

nikpa
20. jún 2022

Jánošíkova v TT. Čo sa týka diagnostiky porúch auti. spektra, má dlhoročné skúsenosti a nájdeš aj veľa recenzií na ňu. My sme tam tiež boli so synom, síce si to zaplatíš ale za mňa to boli dobre investovane peniaze. Diagnostika trvala cca 2 hodiny, malého si hneď získala, presne vedela ako na neho, mala naštudované všetky dotazníky a informácie o synovi čo som jej predtym posielala. Boli sme na diagnostike aj inde, u dvoch iných psychologiciek, jedna súkromná, druhá štátna a aj u psychiatra ale Jánošíkovu hodnotím jednoznačne najlepšie. Okrem diagnostiky, ktorá sa aj časom potvrdila tak informácie a rady ktoré nám dala nám pomohli.

xsuzannex
20. jún 2022

Ano, janosikova je vraj najlepsia ale dovolat sa tam na objednanie je nadludsky vykon.. my sme preto sli radsej k lazikovej..

autor
20. jún 2022

@xsuzannex a ta lazikova ma ake cakacie doby prosim ? Lebo u janosikovej ze je to pol roka co je dost

kukulienka83
20. jún 2022

My sme boli u Jánošíkovej v apríli a termín nam dala do mesiaca. Boli sme sa objednať osobne.

autor
20. jún 2022

@kukulienka83 to je uplne super, len my byvame dost daleko nato aby som sla osobne :/

xsuzannex
20. jún 2022

Chcela nas objednat o dva mesiace lenze som tam akurat mala termin porodu tak dala o mesiac skor..

banderaska29
20. jún 2022

Andreas Centrum. tam diagnostikovali nášmu dieťatku, ale čaká sa minimálne pol roka

a doplnam este info - ja osobne som bola s prístupom veľmi spokojná sú to láskavé a milé ženy. 🙂 čiže za mna áno plus neviem ako staré je dieťatko ale terapie sme absolvovali v centre ESBA Bratislava.

www.esba.sk

ella_smella
20. jún 2022

Jánošíková v Trnave ešte pred 6 rokmi... Škole to stačilo na to, aby nás z CPPPaP preradili do CŠPPPaP kvôli integrácii... Iné sme neriešili... Teraz potrebujeme oficiálnu diagnostiku kvôli úradom, takže sme dali kolotoč klinický pedagóg (z Adeptu Žilina), čaká nás neurológ koncom augusta (Sinalgis BA) a pedopsychiatrička Dr.Mikolajová v Senici koncom septembra...

noemi125
20. jún 2022

@kukulienka83 mozem sa spytat ake priznaky mal, má maly?

noemi125
20. jún 2022

@kukulienka83 dobry den,nahodou neviete mi kontakt dat na janosikovu? Dakujem

noemi125
20. jún 2022

@banderaska29 prosim.vas kde je andreas centrum?

xsuzannex
20. jún 2022

@noemi125 hore na stranke co som pridala ho najdete

kukulienka83
20. jún 2022

@noemi125 kontakt je na nete, ale tam len osobne, tam sa dovolať je nadľudský výkon. Ale niekto má šťastie. My sme sa osobne boli objednať.
Príznaky mal že nereagoval na meno, nerozprával, nekomunikoval...

banderaska29
21. jún 2022

@noemi125 https://andreas.sk/ nech sa páči a naozaj dovolať sa je fakt umenie :(
skôr mailom píšte, že si žiadate diagnostiku 🙂

autor
21. jún 2022

vdaka objednala som do Trnavy k Lazikovej ale dali nas az na oktober skoda ze su take cakacky vsade....

janulik270
19. júl 2023

@lucka_ke Dobrý deň máte skúsenosti?
Ak áno mala by som pár otázok tiez som z Po.
Môžem napísať Súkromnú správu?