Každý mesiac sople a horúčky

leonus
13. júl 2015

Prosim vas som jedina,alebo to mate niektora doma s Dietatom? Mame o mesiac 2 roky,skoro kazdy mesiac sme chory...zacnu sople,na ktore davam Sinupret a Fenistil a odsavam nostek aspon dva krat denne inac uz vie smrkat sam.Potom o par dni pridu horucky a trvaju 1-2dni a koniec. Boli sme aj na CRP mal negat,no ja uz neviem co mame a hlavne je leto.

sissmiss
13. júl 2015

@leonus domace zvieratko nemate vnutri? Mne sa takto prejavovala alergia...

leonus
autor
13. júl 2015

@sissmiss mame psika a boli sme aj na testikoch imunoalergologii tam tiez negatinvne vsetko.

sissmiss
13. júl 2015

@leonus u mna to bol pes a pritom podla testov nanho velku alergiu nemam, ale takto sa to prejavovalo

tamdia
13. júl 2015

Treba nasadiť probiotiká a užívať dlhodobo, nakoľko sa približne 80% imunitného systému nachádza práve v tráviacom systéme, presnejšie v črevnej flóre-prečítaj si o tom viac na nete. Pre detičky do 5 rokov je prášok Infants Dophilus.
A určite by som porozmýšľala o tom, či má miesto zviera pri vás, ak máte takéto problémy...
Prajem veľa trpezlivosti a aby sa to zlepšilo 🙂

leonus
autor
13. júl 2015

@tamdia probiotika berieme skoro od barodenia lebo sme mali problemy s bruskom

mnamko
13. júl 2015

Stale stale striekat nos vincentkov davam martankov dva razy do tyzdna vigantol alebo bio gayu skontrolovat nosnu mandlu v januari jej ju vybrali a mame pokoj