Každodenná bolesť hlavy

macik34
8. dec 2022

Máte skúsenosti s každodennou bolesťou hlavy u deti?
CT,eeg,krv,očné v poriadku. Má mri sme objednaní. Nič nezaberá /Nurofen, Ibalgin../ 8rokocny plače každý den

33rudolfko3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
roja01
8. dec 2022

Nema to po covide?

macik34
autor
8. dec 2022

@roja01 kovid mal pred rokom.. už som zúfalá, neviem ako mu pomoct

roja01
8. dec 2022

Moze mu chybat niektory stopovy prvok. Ja som si pri velmi castych bolestiach hlavy za mladi vsimla, ze ked si dam jeden doplnok s tromi prvkami Cu, Fe, Zn do pol hodiny mi prestala boliet hlava. Da sa urobit rozbor krvi na obsah vitaminov a stopovych prvkov. Da sa to zabezpecit aj v sukromnom laboratoriu.

lyci
8. dec 2022

@macik34 horcik, vitamin D, zelezo, omega 3, koenzym q10, B2. vyskusaj postupne ci nieco z toho zaberie. nizky vitamin D vie narobit velke bolesti a unavu. a po covide ho ma kazdy malo.

kikulienkadd
8. dec 2022

Ahoj, má tvoje dieťa dostatočný príjem tekutín a každý deň pobyt na čerstvom vzduchu?

macik34
autor
8. dec 2022

@lyci robili mu krvný obraz, mal ho dost

macik34
autor
8. dec 2022
luccija
8. dec 2022

@macik34 zobrat ho na masaz viac x moze mat nieco seknute a k fyzioterapeutovi.U neurologa ste boli migrena z napatia, stresu?

ajsha123
8. dec 2022

Na alergologii ste boli? Bolesť hlavy môže spôsobiť aj alergia na potraviny, napríklad histamin... Jeden z príznakov histaminovej intolerancie je migréna... Máme v rodine... Nič jej nie je (mojej známej), niečo zje a do hodiny migréna... Ale nielen histamin, aj iné alergie to spôsobujú...
Nevravím, že u vás je to toto, len pomáham hľadať príčinu..

macik34
autor
8. dec 2022

@luccija áno, migréna to nie je

fiafia
9. dec 2022

@macik34 mňa bolievala hlava z krčnej chrbtice keď som bola dieťa