Kašeľ viac ako 2 mesiace

kavicka12
28. jan 2023

Ahojte dcérka 4 roky kašle skoro 3 mesiac.Po sirupe erdomed bolo chvíľu dobre asi týždeň.Nekasle že v kuse ale možno tak 5 x do dňa niekedy len 2 x.Obcas sa jej spustia z nosa husté hlieny priesvitné alebo odkasle trocha.Vyskysali sme už všetko ,teraz berieme už len kalobu.Sme objednané na pľúcne vyšetrenie doktorka ma vystrašila že sa jej môže začínať astma.S dýchaním sa mi zdá že problém nemá.Je to taký kašeľ s priedušiek počuť hlieny.Rtg sme mali ok krvné testy tiež v poriadku.Ma v nose pneumokoka,brali sme aj 2 ATB ,skúšame všetko aj zábaly no nič nám nezaberá.Mali ste niekto taký problém?Ja sa bojím tej astmy že čo keď naozaj

kavicka12
autor
28. jan 2023

Ešte dodám že nosné mandle máme vonku od 2,5 roka.Berieme aj aerius a nasonex ,ORL vraví že je alergicka.Sme objednané aj na imunoalergicke

janinah
28. jan 2023

Treba počkať na závery alergologa...a astma nie je koniec sveta,naučíte sa s tým žiť ako tisíce iných ľudí,ak by sa potvrdila,čo sa nemusí.Treba urobiť v byte všetky antialergické opatrenia,aké urobiť viete,ked budete mať potvrdené konkretne alergeny.

kavicka12
autor
29. jan 2023

@janinah no dosť ma to prekvapuje ten kašeľ taký chraplavy nemala nikdy ,často len soplila,dokonca ani suchý kašeľ ešte nemala ,a prví krát má kašeľ a nevieme sa ho zbaviť 🤷Mali sme problémy len s uochatym nosom keď sme dali nosné mandle preč zlepšilo sa to

matiska15
3. mar 2024

@kavicka12 dobry den ako to prosim Vas dopadlo ??? U nas je to podobne. Tak ma zaujima ake vysetrenia mala podpstupila a ci na nieco prisli .???