Kašeľ v spánku

janocka1987
16. máj 2014

ahojte,uz par dni pocas spanku ma rocna dcerka suchy kasel,pricom nema sopliky a nic ine,neviem co to sposobuje,suchy vzduch nemame...

siska53
16. máj 2014

@janocka1987 mojej mame zistili alergiu..lebo tiez v noci kaslala,vtedy jej zatekali hlieny. Dostala lieky a je to dobre.
takze skor by som ziadala od pediny vysetrenie u imunoalergologa a orl..
a este zistila,ze vecer nesmie jest mliecne vyrobky,lebo tie jej to stav zhorsovali.

samantha223
16. máj 2014

@janocka1987 moje deti to mali, su alergici a maju nabeh jeden na astmu a druhy na laringitidu. Vsetko to suvisi bud s alergiami, alebo so suchym vzuchom.

janocka1987
autor
16. máj 2014

@samantha223
@siska53 dakujem za typy,dcerka mala raz laringitidu ked mala 9 mesiacov... som z toho zaskocena kedze nema sopliky... kedze je dojcena,mlieko vynechat nemozme, ak to neprejde dam sa na boj s doktorkou...

anetkaadamko
17. máj 2014

mne dala doki stoptusin a bolo po kašle...

chryse
17. máj 2014

@janocka1987 ahoj,,,aj my sme mali vo februari s tymto problem,,,,, sice mala sopliky,,,no tie sme preliecili no kasel ostal,,,,lebo ostali jej zadne sopliky,ktore nikto okrem mna nepocul. Pomohol sinupret. Ale dokina nas poslala aj na vystrenie ci nemame reflux..,. A ako pisali baby moze to byt aj alergia.

lilitela
17. máj 2014

@janocka1987 Neviem, ci mate vlhkomer, ale ja by som ako prvu vec aj tak skusila zvlhcit na noc vzduch, ci to si uz skusala?

samantha223
17. máj 2014

@janocka1987 ak mala laring, nasi brali kazdy vecer singulair( chrani predtym, aby sa vytvorilia astma a lar. ) a do 7 rokov im nocny kasel uplne vymyzol. Dovtedy kaslali po nociach kazdodenne.

25daniela
17. máj 2014

@janocka1987 moje dieta sa v noci nakaslalo roky... a bol to reflux, gastro dr dala sirup, vecer pred spanim aby sa uzavrel zaludok a postupne to preslo. A v najhorsich casoch brala aj aerius proti alergii a aj to pomahalo. Na alergo jej nezistili, aku ma alergiu, iba jej pomahali lieky proti alergii 😀 😀 😀
Teraz po siestom roku sa vsetko velmi zlepsilo a uz nemusi brat ziadne lieky, ale velmi casto jej periem vankus, to som vypozorovala, ze jej to robi dobre. Ked zacina potahovat do seba, lebo ona nikdy nemala v zivote nadchu, jej to steka rovno vzadu dole, vymienam vankus za cisty a je to lepsie. Boli sme v styroch rokoch cistit aj usi koli tekutine, zrezali jej nosnu mandlu. Aj toto trochu pomohlo, uz nemava problemy s nepocutim.