Kašeľ u 3,5-ročnej

barbora05
4. aug 2022

Ahojte, potrebujem poradiť. Opäť sa trápime s kašlom. V sobotu sme sa vrátili z dovolenky, od pondelka rána mala teploty až do večera večer, dnes zatiaľ bez 🙏 Včera sme boli u dr. Crp mala 16 tak asi tam začína niečo prebiehať, antigen máme všetci negatívny. Príde mi to tak, že jej nejde soplik vysmrkať a zas jej to začína zatekať dozadu. Počuť na nej že je zahuhňana, ako sem tam niečo z nosa ide ale veľmi málo. Začala som jej dávať sinupret aby jej uvoľnilo dutiny, inhalujeme NaCl a asi jej pridám na inhalovanie Ambrobene aby začala vykašliavať to čo zateká.Pretože keď ide na obed alebo večer spať začne kašľať, vtedy jej dám niečo na upokojenie, asi Paxeladine. Noštek preplachujeme Sterimarom. Máme aj flixotide a ventolin ale to jej nechcem moc dávať. Myslíte, že robím správne ? Ďakujem za každú odpoveď. Pekný deň

zuzkaa1991
4. aug 2022

@barbora05 na kasel pouzivam sirup prospan nam sinupret nikdy nezabral a to brala skoro 2r tento rok som zmenila uplne lieky na kasel vykaslavanie.pospan ak ma upchate dutiny sinutin od dr maxu inac vitamíny a odvtedy rýchlejšie saz toho dostane