Kašeľ a teplota u 3-ročnej

11. júl 2023

3 rocna dcera od nedele zacala kaslat na sucho sem tam.hned som nasadila sinecod fenistil.pondelok sem tam zakaslala.
dnes od rana dostala teplotu.zatial to je 38.5 davam nurofen.ziadne vysoke.kedze to je prvy den.no drhne ju neskutocne v kuse v kuse kasle prska sopli cely den a teraz v spanku tiez.inhalovala nos 3x vyplachovala a stale ju dusilo
Dr vzdy povie ked je teplota pockat 3 4 dni ci prejde a ako sa choroba vyvinie..ze som prisla skoro.
Poradte co by ste urobili? Sli aj tak? Ci cakali?
Bojim sa ze zase jej to zide na priedusky

deti95060810
11. júl 2023

najneskoršie vo štvrtok by som už sedela v čakárni...

koniarova
11. júl 2023

Šla by som zajtra ráno k dr.

pinkgirl
11. júl 2023

Ráno choď k dr., a keď sa bojíš jej reakcie tak povedz že má zvýšenú teplotu od nedele...

autor
11. júl 2023

Vdaka baby pojdem

anketkarka
11. júl 2023

Načo klamať? Videla som dokument ako sa vyhodnocuje crp a vraj je potrebné, aby lekár dostal relevantné informácie, lebo inak sa vyhodnocuje crp v prvý deň príznakov a inak v ďalších dňoch. Ja by som išla už zajtra. Taký hnusný kašeľ len tak sám neprejde aj keby horúčka ustúpila hneď. Telíčko sa vysili kašľom. Si mama, nesieš zodpovednosť za dieťa. Riad sa svojou intuíciou a nič si nerob z rečí lekára. Radšej prísť skôr ako neskoro.

lilizzachy
11. júl 2023

Ja nechápem tých lekárov...viac krát som toto počula...že skoro ste prišli...crp nič neukáže..že viacery to takto riesia.my máme vynikajúcu pani doktorku, nikdy nám nepovedala skoro ste prišli...aj cez covid keď sa volalo som raz volala že mala má 38,5, povedala doneste ju, prezriem ju. Vždy jej pozrie hrdlo ,uška, popocuva ju, zoberie krv na crp. Som kludnejsia. Určite by som išla k lekárovi a trvala nech dieťa prehliadne.

dejna_
11. júl 2023

@lilizzachy závidím takú lekárku 🙏. To nás lekár Apple nerieši, kašle nerieši ..teraz som tam bola zo synom čo vracal a hnackoval v kuse 🤦 3 dní tak som išla nech ho pozrie aspoň ..joj škoda že ste nezavolala zbytočne ste prišli my hnačky neliečime 🤦...a nie je kam odísť keďže nám v okrese 10 pediatrov chýba ...celé zle ...

zuzkaa1991
11. júl 2023

Nam fenistil nezaberal.ja mam pre.take veci dithiaden ak kasle velmi vzdy na noc dam.malej dithiaden davam stoptussin alebo aj calcium sirup ak ma taky suchý drazdivy kasel

autor
11. júl 2023

@zuzkaa1991 mam len stoptusin.ale od kasla som dala sinecod o 20:00..pptom mam este ventolin ale to mava syn.neviem ci aj jej to dat och hrozne ju drhne stale.az mam pocit ze sa dovracia

zuzkaa1991
12. júl 2023

Ventolin som davala prvýkrát v maji ale to 3tyzdne kaslala hroozne a lekarka ze ona nema ako liecit kasel bez priciny 🙈🙈 som myslela ze ma je*ne to kazdy týždeň som isla ju davat popocuvat ci nemá náhodou zapal tak kaslal uz ano dithiaden nezaberal v noci tak sa dusila....
Ale mame viac menej kombináciu taku ak velmi kasle fam dithiaden náhodou 30min a viac zachva kaslu teraz opat kasle davam stoptussin zatial ...co vam lekarka povedala ?ten sirup sinecod nepoznám 😇

autor
12. júl 2023

@zuzkaa1991 ventolin je fakt dobry.starsiemu synovi vzdy pomohol hned.lenze zas davat ho mladsej sama od seba a kombinovat lieky ked neviem ako sa neodvazim.
Ja zase nepoznam dithiaden he.noo rec o doktoroch .pomlcim ale som rada ze tu niakeho mame zatial.ked pojde do dochodku budeme peknu dialku dochadzat.
Nic.ziadne poznamky.dal jej pamykon do nosa.trifed a ze ten sinecod mam davat pred spanim a silnejsiu davku.spravil aj crp lebo ma trochu aj to hrdlo chytene.asi z toho drhnutia tolkeho.crp bolo nizke na antb to neni co som rada.uz ju vobec tak nedrhne.dufam ze bude kludna noc.len najmladsi dostal teploty 😄

zuzkaa1991
12. júl 2023

Zas nam trifed nikdy nechce dat nasa lekarka ze je škodlivy 🙈🙈a ventolin ani by mi nedala len mala tam namiesto sestričky starú lekarku alebo niekoho a ona odporucila
.