Karanténa s malými deťmi

12. dec 2020

Ahojte, chcem sa spytat na konkretne pripady ked mate male deti a pozitivny test aj priznaky, ci dodrziavate izolaciu alebo na to kaslete uz...
Ja mam 4 r a 1,4 r. a neviem si predstavit ze by som sa izolovala v izbe, deti sa v kuse chcu so mnou hrat a malu kojim rano a vecer. Muz mal negativny test, ja pozitivny, kaslem, smoklim, atd. Rusko som nosila 5 dni ale s nadchou to uz nedokazem.
Chcem len pocut konkretne skusenosti a napr. aj ci je mozne ze sa nikto nenakazil aj ked bolli spolu v byte 10 dni. Dik.

pininka1
12. dec 2020

Muz pozitivny, ziadne priznaky okrem plneho nosa, ja som negativ aj deti. Nijak sme sa neizolovali lebo nebolo kde. Nastastie byvame v dome, takze chodime na dvor von aspon.

majamat
12. dec 2020

myslis izolaciu od ostatnych clenov domacnosti? ja som sa snazila byt vzdy trosku dalej od mm a dcery,a le nijak vyrazne som sa neizolovala. a dcera chora nebola vobec a mm bol este aj na teste po 12 dnoch karanteny a negativny.
deti su odolne.

hipuska
12. dec 2020

Ja pozitívna, 5-ti negatívni. Žiadna izolácia, ja som varila pre celú rodinu. Taktiež kojila (syn 11 mesiacov), spáva pri mne v posteli. V noci na mňe. Jedine som si ruky umývala po smrkani a pred prípravou jedla

limetka69
12. dec 2020

Ahoj ja som bola pozitivna, neizolovala som sa, maly ma skoro 5 a nenakazil sa. Pusu som mu dala max na temeno, to bola jedina zmena.

pupavka89
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maris5
12. dec 2020

Svagrina pozitivna , neizolovala sa. Pozitivna cela rodina, cize dalsi 4 ludia okrem nej, kasel, horucky, nemaju cuch....

mucuinka
12. dec 2020

U nas rovmako. Nakoniec sme skoncili pozitivni vsetci a to sme v ruskach aj spali, aby to neschytali deti. Mala nakoniec skoncila s teplotou a malemu nebolo nic. Ale my sme si to odskakali paradne, vratane 1 zapalu pkuc a 2 tyzdnov v nemocnici na covid oddeleni

ajsha123
12. dec 2020

Keď sme u nás prišli na 1.pozitívneho, viacerí mali zvýšené teploty. Vrátane ročného, 3 a 5 ročnej. Oni traja mali len teploty do 38. A občas menej jedli. Postupne sa prejavilo u všetkých, ale my sme na to pozde prišli, takže izolácia už nemala zmysel...

janinah
12. dec 2020

Je to na tebe.izolovat sa dá vždy.zalezi nakoľko máš záujem nenakazit ostatných.poznam ľudí ktorí odišli z bytu od rodiny.1.4 dieťa by bez kojenie prežilo..takže kto ako sa chce a vie zariadiť.my máme od 1 vlny plán kde kto ako by sa izoloval.ale nemám už malé deti.

rachel36a
12. dec 2020

Ja aj muz pozitivny, syna sme vobec neizolovali..skor naopak, kedze sme nechodili do prace tak bol stale na nas nakepeny..este aj v noci prisiel do postele...ziadne rusko sme doma nenosili...nenakazil sa

nikaeli
12. dec 2020

boli sme 5 týždňov v karanténe.. chorá ja, aj muž.. deti (13 a 2,5) ok.. drobec ešte spáva s nami.. nemali sme sa ako izolovať, kto by sa o nich staral? naviac - infekčný je človek už pár dní pred prvými príznakmi, takže je to buď - alebo. Držím prsty, nech ste čoskoro v poriadku 💕