K lekárovi so synovcom

mami92
22. feb 2022

Ahojte. Neviete mi niekto povedať ci môžem ísť ja so synovcom k lekárovi už 3mesiace kašle a môj brat neje schopný s nim nikam ísť. A ja už nemôžem to ani počúvať ani pozerať na to ze on furt ma kašeľ

dievcacitajucelist
22. feb 2022

@mami92 môžeš ísť so synovcom aj ty, ale určite sa spýtaj brata či môžeš...inak kašeľ môže pretrvávať dlho...

maickamf
22. feb 2022

@mami92 synovec nema mamu, ktora by to riesila? Hlavne treba so suhlasom rodica...

ibrunova
22. feb 2022

Nemá mamu?

mami92
autor
22. feb 2022

@maickamf mama ich pred 7rokmi nechala a nezaujíma sa o nich . Ani oni o nej nič nevedia .

mami92
autor
22. feb 2022

@ibrunova nemá mamu kašle na nich už 7r

ibrunova
22. feb 2022

@mami92 tak choď, ale aby brat o tom vedel.

anjelicek26
22. feb 2022

Samozrejme, ze mozes, si blizka pribuzna osoba, co sa tyka vysetrenia to problem nebude (vezmi kartu poistenca od brata a normalne mu povedz, ze si spravila termin na plucnom). Co sa tyka terapie, to budu chciet potom skonzultovat s rodicom, ale diagnostiku spravia. Drzim palce, nech najdete problem. Kamoskine deti takto cierny kasel a zdiagnostikovali im to po troch mesiacoch az a mala ma s toho dodnes astmu :( Zlyhala len vcasna diagnostika :(

alenamihal
22. feb 2022

Moses ist s nim...povedz,ze otec nemohol ,ze je v praci..u ide o zdravie dietata a nie neakeho egoistickeho chlapa a o jeho matke si radsej zahryznem do jazyka...moja mama sem tam chodi s mojim synovcom a nebol ziadny problem...len karticku poistenca si zober...

lubina
22. feb 2022

@mami92 lekarka dietata urcite vie aka je u brata doma situacia a preto asi bude akceptovat, ze si s dietatom prisla ty a nie otec. Ku kaslu, ak dlhodobo kasle moze to byt aj alergia (takto sa to prejavovalo u nasej starsej dcery a na testoch sa alergia potvrdila) ale aj reflux (to zasa bol pripad mladsej, tiez kaslala a kaslala, az nas dr, poslala na detske gastro a tam sa potvrdil reflux, v 5 rokoch dcery! To ze sa jej vracala kyselina zo zaludka ju drazdilo na kasel stale).

mami92
autor
22. feb 2022

Ďakujem

gabika8855
22. feb 2022

Mozes kludne ja chodim s bratrancami nemaju 18 a ich rodicia nechodia s nimi lebo vraj musia byt v praci pritom to su prace kde si mozu volno vziat ja tiez chodim do prace ale vyberiem si na ten cas volno odidem s nimi k lekarovi urci a povie mi liecbu ako napriklad kozna a hotovo ja som rada ze detom sa vyriesia ich problemy a rodicia zase nemuseli riwsit tak aj oni su spokojni