Just & LR na podporu imunity

25. aug 2022

Ahojte, ktoré máte odskúšané produkty z justu a LR? Ktorý výrobca vam vyhovoval viac? Hlavne co sa na podporu imunity týka u deti, ale aj dospelych. A ktore produkty?

saxana000
25. aug 2022

Jednoznacne just..
Eukasol sprej narosan a tanen potom tymianovy krem teatree olej aj krem to su topky

mima172
25. aug 2022

Bez váhania - Just. Výrobky Eukasol, tymianovy krém, Narosan.

xsimonkax
25. aug 2022

Pre mňa LR.

autor
25. aug 2022

@saxana000
@xsimonkax
@mima172 a máte odskúšané produkty oboch výrobcov? Alebo iba toho co odporúčate?
Just to s cenami uz riadne prehana

mima172
25. aug 2022

Áno, mala som aj výrobky z LR (vitamíny pre deti, myslím, že krém a peeling na tvár). Áno, Just má vysoké ceny. Ja robím s inou firmou, no nejdem si tu robiť reklamu, chcem tým len povedať, že možností je viac. Každopádne vyššie spomínaným výrobkom z Justu ostanem verná aj napriek cene. Eukasol mi vydrží aj rok, tymianovy krém tiež a Narosan nám teraz netreba (no keby treba, tak neváham).

autor
25. aug 2022

@mima172 možem sa opyrat s čím robíš? Tiez podpora imunity?
Ja som mala tymián, aj do kúpeľa aj mast. Narosan mame tiez v rodine vyskúšaný. Od akého veku sa može užívať? Eukasol nie, ale 31 do kúpeľa zvyknem davat.

mima172
25. aug 2022

Autorka: jasné, v pohode, ak linkom poruším nejaké pravidlo MK, tak ma snáď upozornia.
Je to malá česká firma, veľmi sympatický koncept a kvalitné (nezdieľam cudzie skúsenosti ale moje a mojej rodiny). A áno - ide o podporu imunity, riešenie rôznych menších problémov, aromaterapia, kozmetika, niečo málo z potravinového sortimentu...
https://bewit.love/sk/aroma-difuzery/?i=5f9r6iu

saxana000
25. aug 2022

Mala som par vzoriek z LR ale nenadchlo ma to mozno aj laxny pristup poradkyne spravil svoje.s Justom mam skusenosti skoro 10 rokov naposledy nas zachranil pri kiahnach najprv ich mala dcera potom som ich schytala aj ja.. Ale skor pouzivame kremy a oleje ako sirupy.lebo kremik mi naozaj dlho vydrzi.sirupy su moc dobre a preto sa rychlo vypiju u nas 😃 a teda cena je fakt brutal ale mam kamosku poradkynu teda ked objednam da mi to za tu svoju lepsiu cenu aj s nejakou vzorkou navyse.

sasitimi17
25. aug 2022

@saxana000 čo vám prosím pomohlo na kiahne ?

saxana000
25. aug 2022

@sasitimi17 teatree olej potierat kym nezaschli a na chrasticky potom teatree krem..

sasitimi17
25. aug 2022

@saxana000 ďakujem

zefyra
25. aug 2022

LR colostrum a víta active Red, dávam 10 ročnej dcérke, za celý život ešte nebrala ATB, je zdravá ako ryba

autor
25. aug 2022

@zefyra možem sa opýtať od akého veku je možné podávať deťom? A dávate to nepretržite?

zefyra
25. aug 2022

Od pol roka. Colostrum dávam v zimných mesiacoch a Víta active Red nepretržite.

zuzanka264
26. aug 2022

Ahoj ja pracujem s justom aj ho davam svojej rodine a detom. Zboznujem pozitivne reakcie a tu je jedna z nich. Davam aj darceky a vzorky. Pre viac info ma kontaktuj v sprave

andreab23
12. sep 2022

No ja odporúčam colostrum v jesenných a zimných mesiacov a vita activ kedykoľvek je to na imunity čiže LR jednoznačne ak by ste mali o tieto produkty záujem viem vám ich objednať kľudne píšte

michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bradik
19. sep 2023

Ahojte, mohla by som vas niektoru poprosit, rada by som si objednala Eucasol, olej 31 bylin a tymianovu masticku od Justu. Viete mi napisat kto s tym pracuje a ake su ceny? Vopred dakujem

arabellka1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
michaelamaranesi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sovva
6. okt 2023

@zefyra colostrum prosím dávate tekutý, či tablety? Ďakujem

zefyra
7. okt 2023

@sovva dávam to, ktoré je aktuálne v akcii, oboje sú dobré.

molly1991
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivkag3001
1. dec 2023

JUST topka. Mam 3 detičky a Just si veľmi pochvalujem. Tymianovy krém, eukasl, narosan na dennom poriadku a mnoho iných! Som poradcom, kľudne ak niekto niečo potrebuje, kľudne píšte správu🙂 zvyknem mat niekedy aj niečo ihneď k odberu 🙂

ivkag3001
1. dec 2023

@bradik dobrý deň, máte ešte stále záujem? Pracujem s Just

maty112
12. dec 2023

@ivkag3001 Ahoj, ja by som mala zaujem o sprej eukasol🙏

ivkag3001
31. dec 2023

@maty112 prepáč, až teraz som si nasla tvoju spravu. Napíšem ti ;)

molly1991
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maty112
Autor odpoveď zmazal
Zobraz