Je to zaparenina?

23. nov 2022

Baby, malemu sa zo dna na den vyhodilo toto. Ma 1 rok, od narodenia mame plienky Lupilu, nic sme nemenili, ani kozmetiku, akurat vlhcene obrusky… ale to uz davnejsie…
Napadlo mi, ze to moze byt z plavania (chodime na baby plavanie), alebo co to moze byt? Zapareniny nikdy nemal, ani ekzem, nema to nikde inde na tele…
Mate skusenost? Co vam pomohlo? Dakujem

aliaray1
23. nov 2022

Odporucam Infadolan a opakovane az do vymyznutia a ak sa da, nechat vetrat na nahaca. Presusit miestnosti. Nijake sudokremy ani rybie ani gafrove ci neviem ake nezabrali, az tato mast.

autor
23. nov 2022

@aliaray1 je to volnopredajne?

aliaray1
23. nov 2022

Ano a je to uzasne. Za 2 dni mala nasa krasnu pokozku. Brala som rovno vacsie balenie.

tykat
23. nov 2022

Nejedol nieco nové? U nás takto syn reagoval na kúsok paradajky.

ankare
23. nov 2022

Chudák... Skús napísať do skupiny Zdravotníci na MK. Ja by som minimálne poslala fotku do e-mailu násej pediatricke.
Skoré uzdravenie!

autor
23. nov 2022

@tykat neviem si vybavit, ze by mal nieco nove :(

autor
23. nov 2022

@aliaray1 a mali ste to rovnake? Alebo nieco obdobne?

aliaray1
23. nov 2022

Velmi podobne a na zadnej casti zadocka a krizoch. Co nam radila pedi nepomohlo (imazol). Az tento Infadolan.

autor
23. nov 2022

@aliaray1 Dakujem pekne ♥️

ukulela
23. nov 2022

Zrus vlhcene, na to len cistu vodu a vetrat . Nemal ani tie vyrazky? Pribudli s flakom? Ja by som strapkala ku dok.... na zapateninu sme mali imazol. Pomohol

roja01
23. nov 2022

Velmi casto to sposobuju vlhcene utierky. Treba len cistou vodou umyvat, ani mydlo nepouzivat.

autor
24. nov 2022

@ukulela ano vyhodilo sa mu to naraz a spolu, nikdy prestym nic take nemal

tamitamitami
24. nov 2022

Môže to byť aj mykóza. Detičky ktoré nosia plienky ju môžu dostať veľmi rýchlo.