Je to novorodenecké akné?

22. sep 2021

Ahojte je to novorodenecké akné? Ďakujem

kacena4
22. sep 2021

novorodenecke akne

autor
22. sep 2021

@kacena4 ďakujem, lebo som už zúfalá z toho....

monro
22. sep 2021

treba natierať krémom s kyselinou mliečnou, na premastenie. Moja dcérka mala presne toto.

pribinak
22. sep 2021

My sme dostali Holtov krém. Smrad jak v Carihrade, ale pomohol skvele

natallys
22. sep 2021

No Holtov krém to je extrém v arómach. Ale dôležité, že zaberie.

danulicek
22. sep 2021

tiez odporucam holtov krem. moj starsi toto mal a styri mesiace sme sa trapili. pomohol az ten krem.

anile12
22. sep 2021

Áno a za mňa musím povedať že nič nám nepomohlo, krém so zinkom, holtov krém. A ešte ďalších asi 5. Nakoniec to samé zmizlo keď sme ti vdzali

mariet24
22. sep 2021

Pri staršom synovi nám pomohlo umývanie čiernym čajom, hocikedy cez deň som pretrela vatovym tamponikom tváričku.... Keď nie tak potom holtov krém, ale skúsila by som najprv ten cajik. V pôrodnici nám tak sestričky dávali.

ailiba
22. sep 2021

Áno je... Ale môjmu synovi to Holtov krém iba zhorsil😔. Nie je to ti vážne, ale veľmi nepríjemné. Môjmu synovi pomohol repik a premastit detským olivovým olejom.

yanni
22. sep 2021

Ano je to novorodenecke akne. My sme v zahranici a tu sa na to nic nedava. Ani sa nic neodporuca. Prejde to eko to prislo. Niekotre deti maju menej, niektóre viac, dlhsie, kratsie. Aj tak to neovplyvnis, tak to nechaj na prirodu. Moja najmladsia tiez mala. po troch tyzdnoch ani stopy. Same to zmizlo.

vanda323
22. sep 2021

@pribinak Mne strašne Holtov krém vonia, by som ho najradšej zjedla 🤔😀

pribinak
22. sep 2021

@vanda323 tak dobrú chuť 😊

ailiba
22. sep 2021

@vanda323 🤣... Nie si tehotna?

vanda323
22. sep 2021

@pribinak Ďakujem👍😀

vanda323
22. sep 2021

@ailiba Heeeej som😀😀😀 Minule som ocuchavala topánky v Daichmane 😊. A často chodím do garaze ovoniavat pneumatiky..mnaaam a lak na nechty by som vypila dnes som už fakt skoro olizla z neho...ale manžel mi všetky vzal povedal že som chorá a že ma vezme na psychiatriu 😊😀😀😀

budiakova
22. sep 2021

Ahoj. Je to novorodenecké akné, bábätko sa čistí od tvojich hormónov. Zmizne to samé, neboj sa.