Je teraz rozšírená nejaká viróza?

27. apr 2023

Ahojte. Je teraz nejaká viróza rozšírená? 🤦🏼‍♀️ maly dostal večer teplotu, v noci vracal a ráno ho prehnalo.

agnes28
27. apr 2023

Ja mám pocit, že všetko je v poslednom čase rozšírené 🙄 a áno, u nás v škôlke momentálne takáto viroza je, našťastie trvá len jeden deň

kvietok2891
27. apr 2023

No aj ja mám taký pocit moje deti sú už viac doma ako v škole tento školský rok neviem čo sa deje už som im kúpila aj vitamíny a nepomáha pritom sa stravujú dobré dbáme na to aby jedli ovocie a zeleninu ja už neviem čo by pomohlo 🤷

autor
27. apr 2023

Ja neviem prečo, ale môj skromný názor je ten, že je to kvôli tomu covidu. Sme boli len doma zatvorení. Ale ťažko povedať. Nechcem tu otvárať tuto debatu, lebo to sú dva tábory ľudí.

mtn112233
28. apr 2023

Ja myslím že hej, minuly týždeň sme sa vrátili z nemocnice.. teplota, hnačky, zvracanie.. malého to draplo riadne bol už dehydrovany.. pár dni po ňom som to dostala ja a my sme si to odniesli ako darček z návštevy

hokejka111
13. máj 2023

...áno sú virózy....ale vieme si s nimi ľahko poradiť aj v tehu ......radx poradím.... Aj v iných oblastiach som pôrodná asistentka a laktačná poradkyňa, kľudne mi napíš správu