Je nechuť do jedla jedným z príznakov šiestej choroby?

rori13
20. feb 2013

Chcela som sa spýtat či môže byt aj nechutenstvo jedným z práznakov 6.choroby? pretože mojn syn mal 4 dni vysoké teploty a potom sa mi vyhádzal viacmenej na trupe bruchu a na tvári...a nechce moc papat, ale v noci spí dobre od 21.00 do 08.00 tak nejde mi to do hlavy,že či neni hladný a za dva dni mi schudol 150 gramov..

ekinkala
20. feb 2013

nooo velmi sa nevynam ale bola tu takato tema uz a podobne priznaky tam boli u doktorky si nebola ja uz by som davno na tvojom mieste bola

pingu1
20. feb 2013

je...

anjelaa
20. feb 2013

@rori13 u nas bolo aj nechutenstvo priznakom. Nechcela papat niekolko dni pred priznakmi choroby, pocas a ani niekolko dni po chorobe. neskor sa to upravilo uz samo a papame opat bez problemov. Takze ano, moze.

rori13
autor
20. feb 2013

@anjelaa aha dakujem a v noci spinkala pekne?

rori13
autor
20. feb 2013

@ekinkala bola som u doktorky v pondelok brala mu krv tam neni žiadnyzápal nič a dostal biseptol lebo že má soplík ale dnes sa mi vyhádzal a myslela som že to je reakcia na ten biseptol ale podla všetkeho nie...zajtra s ním idem na kontrolu

anjelaa
20. feb 2013

@rori13 nemas zac 🙂 ked mala vysoke horucky, tak sa mi budila kazdych 45 minut, ale ked horucky prestali, spavala ako obycajne (kazde dve hodky hore). tebe Mirko spinka pekne, tak nech mu to uz vydrzi 😉

ekinkala
20. feb 2013

@rori13 ale je mozne ze to moze byt aj ta reakcia mne mali pred mesiacom mal teploty 4 dni ono je teraz take blbe obdobie a hlavne chod ku dokyne zajtra a ja by som mozno vysadila ten liek

katieg85
20. feb 2013

@rori13 moj tiez nechcel jest,no jedol ale vypil iba polovicu a furt nechaval asi taky tyzden,a moze byt aj nervozny pri tej chorobe

katieg85
20. feb 2013

@rori13 ale nelieci sa nato to len aby doctorka vedela ze mal tu chorobu