Je moje 5,5 ročné dieťa vadné?

micka9xo9
27. jan 2022

Ahojte ďalšie mamičky

Mam dcéru ktorá má 5 a pol roka, keď začala rozprávať jej prvé "slovo" bolo mama, čo ma veľmi tešilo, no toto tešenie prestalo.

Poslednú dobu ale jediné čo hovorí je "GEEEGEEGA" a "RATATATATATATA" a pritom kope nohami a bije. Prosím poraďte ako to zastavím, nie nejde o vtip a začína to byť otravné... Za rady ďakujem 🙂

miadi
28. jan 2022

Hmm profil zalozeny tento mesiac . .. otazka polozena takto... 5.5r rocne dieta nerozprava a ty to akoze az teraz riesis na mk ? Ako sorry mam chut odpovedat ze vadne nie je dieta ale ty. Porad sa prosim s pediatrom ak nie si troll a toto je realne.

zuzanka.zuzu
28. jan 2022

neviem ci nejaka milujuca matka pouzije v suvislosti so svojim dietatom slovo "vadne" 🙈 priklanam sa k trollovi a navyse ani nie vtipnemu, iba trapnemu 🙄

deti95060810
28. jan 2022

autorka ak máš ozaj takýto problém - napíš mi Ip...ak máš záujem.

deti95060810
28. jan 2022

niektorí ľudia používajú aj slovo vadné... mne sa to tiež nepáči,ale čo už s tým...

dadulamamula
28. jan 2022

Vadné dieťa? Skôr by som povedala, že vadná si ty, už z toho dôvodu, že ak si vedela, že tvoje 5 ročné dieťa má problém, si to mala riešiť a z druhého že tak nazveš svoje dieťa. Takže v prvom rade pediater, my nie sme lekari

asia83
28. jan 2022

@micka9xo9 Hmmm, asi to má po mame. A nie, nie je to vtip.