Je lepší Imunor alebo Issoprinosine pre 5-ročné dieťa?

13. dec 2022

Dobrý deň imunológ nám predpisuje imunor, nakoľko dcéra je často chorá v škôlke, lekár jej robil aj rozbor imunity- vyšlo že je náchylnejšie na vírusy …nie je v tomto prípade lepšia voľba issoprinosine ? Na druhej strane dcéra máva zelene soplíky väčšinou jej vyjde moraxella baktéria ….no crp ma stále negatívne tie mamičky co ste dávali aj imunor alebo issoprinosine ktorý sa vám zdal účinnejší ? Ďakujem za rady

kacena4
13. dec 2022

nie imunor je lepsi "silnejsi"

pribinak
13. dec 2022

Imunor bez debaty

fiafia
13. dec 2022

Ako často dávate imunor? Aj dcéra ho berie ale pozitívny efekt som nezbadala...

autor
13. dec 2022

@fiafia raz to týždňa ..počas mesiaca ….napr. Každý pondelok ráno nalačno

fiafia
13. dec 2022

Takže napr mesiac a potom pauza a zase? Nám dala dr na tri mesiace, dávali sme každú nedeľu.

autor
13. dec 2022

@fiafia áno mesiac a dali sme pauzu a videla som už výsledok že vydržala v škôlke napr aj 6 týždňov bez choroby … a vám to nezabralo ?

fiafia
13. dec 2022

Nie, myslím že nie. No je pravda,že sme dávkovanie prerušili. Dcéra mala operáciu a boli sme následne hospitalizovani s xy liekmi,takže sme nedávali. Teraz ideme dobrat ten zvyšok.

sissa_il
13. dec 2022

mne bolo z isoprinosinu zle po dvoch dnoch a to mam skoro 40 rokov
Som musela prerusit liecbu

evinqua
13. dec 2022

Môj 5rocny bral teraz od septembra 3 mesiace isoprinosine a teda bez efektu chory tak ako aj vlani. Ak ešte bude mat nejakú imunomodulacnu liečbu tak jedine niečo iné mu dám.

veronicka1901
13. dec 2022

Mne dcéra z Imunoru vždy vracala a to ma fakt silný žalúdok, nikdy viac.

liljana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ukulela
13. dec 2022

@liljana nieco k teme? Lebo baby riesia lieky predpisane lekarom, nie pozhanane konske maste z netu.

angelinja
27. jan 2023

@veronicka1901 prepac aleto teda nema silny zaludok, nechapem z coho tam moze vracat z 10 ml vody s praskom ktory pomaly ani vidiet neni?

veronicka1901
27. jan 2023

@angelinja Za celý svoj 11 ročný život vracala dokopy tak 7x, z toho 3x z Imunoru. Alergologicka nám hovorila, že niektoré deti to zle tolerujú, odvtedy nám ho nepredpisuje. To nie je len prášok rozmiešany čo vode, keby to tak bolo, tak by asi neslúžil na podporu imunity. Nám ho predpísala kvôli častým herpesom, niekedy vraj pomáha. Nechápem, ako môže toto niekto napísať ☹️.

veronicka1901
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
veronicka1901
27. jan 2023

@angelinja ešte mám prívalový leták s nežiaducimi účinkami, nech sa páči