Išli by ste na delfinoterapiu na Ukrajinu?

julka828
8. jún 2022

Isli by ste v auguste na delfinoterapiu na ukrajinu ? Alebo by ste sa bali ?

missdiva
8. jún 2022

@julka828 Nesla by som urcite.

pribinak
8. jún 2022

@julka828 nie, toto nie je dobrý nápad

hľadala by dom u nás dostupnejšie terapie: canis, hippo a iné terapie
Sú lacnejšie, môžete chodiť dlhšie a častejšie

vikusjk
8. jún 2022

@julka828 Nesla by som. Tam ta nikto ani nepoisti teraz podla mna a dobrovolne zobrat dieta do krajiny, kde je vojna? Ktovie, co bude este do augusta, co ten psychopat chysta...

sissy27
8. jún 2022

@julka828 delfinoterapia sa dá absolvovať aj v Egypte, Turecku, v USA, myslím aj v Rumunsku a Španielsku. Cestu na UA, navyše zrejme s hendikepovanou osobou, nepovažujem momentálne za dobrý nápad, ak sú aj iné možnosti...

julka828
autor
8. jún 2022

@julka828 dakujem vam ano aj manzel vravi ze z toho nema dobry pocit ze by sme tam nemali ist v takej situacii ze aj ked je na tom mieste normalny zivot ze sa to moze kedykolvek zvrtnut

miadi
8. jún 2022

@julka828 tak ono to moze normalne fungovat ale riziko ze na vas padne raketova strela tam je.A aj keby sa vam tam nic nestalo ..tie nervy co by ste cely cas mali by vam narobilo viac skody na vasom zdravy nez by ta terapia urobila dobreho vasmu dietatu. A to by bol len ten lepsi pripad. Pozri ine krajiny mozno to robia lacno aj v Bulharsku.

julka828
autor
8. jún 2022

@miadi prave ze vsade je to drahe oproti ukrajine. Tak nepojdeme tento rok asi

pininka1
8. jún 2022

Od nas zo skoly boli tesne pred vojnou. Treba si uvedomit ze ked sa cokolvek stane vsetko si hradite sami, cestu domov, ubytovanie ak sa nebudete vediet odtial dostat a pod. Nesla by som teraz ani nahodou.

miadi
8. jún 2022

@julka828 ano ale na ukrajine je to bombova cena...doslova.

elizabet173
8. jún 2022

@julka828 teraz to nie je reálne, poznám rodinu, ktorá túto terapiu musela predčasne ukončiť a vrátiť sa domov, takže o tom uvažuješ asi zbytočne

julka828
autor
8. jún 2022

@elizabet173 zacali opat prebiehat turnusy takze realne to praveze je. Ale uz som sa aj tak rozhodla ze nepojdeme radsej

elizabet173
8. jún 2022

@julka828 aha, tak to som nevedela, ale nešla by som

8domcatko888
8. jún 2022

@julka828 tiez sme mali v pláne ale urcite by som teraz nesla.. Nechcela by som zažiť to co deti co tam boli ked to zacalo.. A nechapem ze to zacali zas organizovať v tejto situácii 🤦‍♀️

97tomi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janettat
6. aug 2022

@julka828 Vrátili sme sa odtiaľ včera bolo úplne úžasne ľudia sú tam pokojný všade vládne neskutočná atmosféra ľudia sa nikam neponáhľaju všade je kľud a o vojne sa tam nedá ani nič povedať nikde žiadne náznaky toho ze sa tam niečo deje ani jeden vojak nic... a nie len cena je super ale ľudia čo s tými deťmi robia sú neskutočný o delfínoch nehovoriac....ked to mam porovnať prišli sme s väčšími zážitkami ako z Egypta...to sa nedá opísať to treba zažiť...nam sa nechcelo na Slovensko 😁

julka828
autor
6. aug 2022

@janettat dakujem 🙂