Inhalovanie Vincentky

8. dec 2022

Prosím radu, máme Omron c28p..inhalovanie vincentky 10ml trva 30min aj viac..myslela som že kupujeme výkonný inhalator a všade som čítala že by to malo byť 15-20min..kde môže byť problém? Robím niečo zle? Dakujem

kika831
8. dec 2022

A mate tam aj moznost menit intenzitu? Mam omron - presny typ neviem ale na vrchnaku sa da menit intenzita. Ale plati, ze cim pomalsie sa inhaluje, tym lepsie. Aspon tak mi to hovorili na lieceni.

trinneo
8. dec 2022

Ja mám tento tip a kupovala som kvôli tomu, aby utiahol aj lieky, nielen vincentku. Ono ja dávam inhalovať dieťa na 15-20 min, dlhšie nevydrží pri tom sedieť, ale ak nedávam doplna, veď to ja mám na inhalovanie na 3x za deň. Vincentku inhaluje dlhšie, ale lieky napr. 2 ml ambrobene odinhaluje za 10 min. Podľa mňa nič zlé nerobíš, ono to tak má byť...

81anina
8. dec 2022

10 ml je maximum mám taký istý inhalátor a zbytočne veľa. Stačí menej vody a Max 15 minút na jedno inhalovanie. Inhalovať 3x10 minút denne stačí

blancheporte
8. dec 2022

Moj Omron ma 10 rokov.Inhalujeme vincentku 2x denne po 12 minut.Aj ja viem,ze staci meneja castejsie...

autor
8. dec 2022

Aha takže netreba až 10ml? To som nevedela, mne aj tých 10ml príde strašne málo😂dobre ďakujem za odpovede🙂tak sa budem riadiť časom, a nie mililitrami..