Inhalovanie a Ventolin

nitka1157
2. aug 2024

Moze sa popri liecbe inhalacnym sprejom ventolin inhalovat vincentka? Kolko treba odstup?akano

dadka1997
3. aug 2024

@nitka1157 jasne, že môže .. ako často si davaš ventolín? Ale inhaluj pred ventolínom

nitka1157
autor
3. aug 2024

@dadka1997 pediater kazal 4x2vdychy cca 3 dni ked bude lepsie a nebude piskat mam zacat vysadzat.
Ale riadim sa alergologickov ktora mi kazala ked bude treba ze mu mam davat 3x1vdych a postupne vysadzat.
Zacarovany kruh.nevies koho mas posluchnut.posluchnes jedneho bude zle s druhym.hovorim pan doktor ona mi kazala ked bude nieco davat 3x. Nie teraz davajte takto. Fakt uz som z toho na nevy koho posluchnut a hlavnr aby som synovi neublizila aby sa mu nepohorsilo
A ten ventolin zacina o 8: 00 a davam po 6h dalsi
Takze pred nim ma inhalovat.vyskusame.este mu dnes nasadim nasonex lebo stale ma zapchaty nos zahuhnany.
Erdomed ma na vykaslavanie.prvy den po nom parkrat vykaslal ale mne sa zda ze slabo.uz nekasle ked tak na sucho.ale stale je zahlieneny.vyplachuje nos.cosi sa pusti ale nie moc

luccija
3. aug 2024

@nitka1157 moja dcéra bola na Ventoline
On má iba nádchu a pískanie v priduskach
či čo?hlavne nech pije viac vody nech sa hlieny rozpustia a vykasle ich.Na nahuhnanie sú dobré alergické lieky, ale chce to čas ..môže tak byť aj týždeň.Mal robené výtery?Ventolin je výborný nič nepokazíte neboj sa či 4 či 3x on mu roztiahne priedušnice a bude sa mu lepšie dýchať

nitka1157
autor
3. aug 2024

@luccija ano nadchu zapchaty nos.a zacal piskat na prieduskach plus teplota.ale ako som dala ventolin teplota ustupila.
Flixotid ventolin spirabel a nasonex erdomed.
Ventolin davam len neviem ci ho navysit ked som dva dni uz dala 3x po 1 stlaceni
Ci prejst na tie 2 stlacenia 4x ako kazal.
Uz to asi ponecham tak ?
A ona ako uzivala ten ventolin

nitka1157
autor
3. aug 2024

@luccija vyter nemal robeny.ze ak teplota neprejde mam prist s nim znova v pondelok.ale ta presla len to piskanie este trochu je

luccija
3. aug 2024

@nitka1157 už si nepamätám su to roky.Mala nábeh na astmu z častých zápalov horných a dolných dýchacích ciest mali sme Ventolin, Ecobec a montelucast dlhodobo.Na šťastie som ju zobrala zo škôlky a astmu nemala vyrástla z toho.
Pískanie bude dovtrdy, pokým budú hlieny to mu stečie a píska musíš bto vykašľať.Zatial mu to dávaj nič nepokazís