Infekcia v ústach 19 mesačnej dcérky

13. máj 2022

Ahojte idem si k vám po radu alebo respektívne o skúsenosti. Mám 19 mesačnú dcérku cca 5 dní do zadu sme začali bojovať s infekciou v puse. Presná diagnóza u dr infekcia v ústach na jazyku,zapálené ďasná (ku všetkému aj zúbky nám išli ) + aby nebolo málo tak zapálené hrdlo. Noci boli katastrofa. Dni hrôza. Nič jesť. Pitie do nej nalievam stále. Posledné dva dni už aspoň papa aspoň niečo. Ale zvládneme to. Máme kopec liekov. Na hrdlo Neo angin, vitamíny C B, gél na infekciu + sirup na imunitu. No neľúbi sa mi jedna vec. Malá mi prestala cikať toľko čo cikala. Zobrali sme aj moč no výsledky sú v poriadku mierne dehydratovana ale ak to je už v norme. Nechápem prečo menej cika . Doktorka vravela že na svoju váhu by mala vypiť 1.2 l čo sa do nej snažím dostať a aj sa mi to podarí vzdy. Akože vycika sa ale menej ako sme boli zvyknutý . Môže to byť liekmi ? Alebo za tú infekciu ? Vsimla som si že jej aj začalo vadiť keď ma nacikane . Ukáže na plienku so slovíčkom ble . Čo do teraz nerobila iba keď kakala Už nech máme po tomto ,,pekle" 😔🙏