Inahalátor na detské soplíky

romikk22
12. máj 2021

Ahojte. Prosim kto mate doma pre deti inahalator? . Moj synček ma neustale sopliky. Vlastne uz pri porode ich mal vela chytil v nemocnici daku bakteriu. Vela krat som pocula o tom ze deti môžu inahalovat vincentku a neviem estte co..... a vraj to zabera na sopliky. Viete mi poradiť ktory inhalator kupit a ako sa používa resp co môže 3 rocny takto inahalovat? Dakujem pekne

3009
12. máj 2021

@romikk22 omron je výborný. Na soplíky je dobrá Vincentka.

puertorico
12. máj 2021

https://www.tlakomeryomron.sk/inhalatory/inhala... mne tu mamičky poradili tento, je dobrý, chválim, ale možno má tvoje dieťa aj nejakú príčinu prečo má soplíky. poradiť sa s ORL. Ale ak sa rozhodneš kúpiť inhalátor tak tento je dobrý, odporúčam. Mne to tu nejako mamičky vysvetlovali, že načo taký za 20€, že to je zbytočné lebo by muselo dieťa pri ňom sedieť dlho, a pri tomto je to šup šup. Možno aj niekde nájdeš v mojom profile nájdeš príspevok

makova333
12. máj 2021

Mame Omron, na inhalovanie pouzivam Vincentku. Na soplíky zabera uzasne, nam pomaha aj pri alergickych. Nas inhalator ma aj detsky aj dospelacky nastavec, co je super. Odkedy ho mame, vyhli sme sa zapalu priedusiek (predtym casty problem). Mne ako astmanitkovi pomaha tiez.

romikk22
autor
12. máj 2021

Super vedela som ze mi poradíte 🙂 dakujem pozriem sa na to. Sme 17teho objednaný uz aj na krčné riešime to len som chcela skusit este aj toto keďže som niečo o tom zapocula 🙂 dakujem Vam🙏