Imunoglukan a Betaglukan pre deti

19. feb 2022

Ahojte, potrebujem prosím poradiť, že keď dávam synovi betaglukan 3 mesiace, tak teraz mam dat 2-3 mesiace pauzu? Chodí do škôlky a býva často chorý. Aj pri imunoglukane po 3 mesačnom pouzivani sa ma dat 3 mesačná pauza a potom užívať znova? Co by ste odporučili ešte dávať dieťaťu na zvýšenie imunity ak by som cez tu prestávku nedávala bud betaglukan alebo imunoglukan? Ďakujem pekne za všetky rady

98
19. feb 2022

Síce nie som dieťa, ale mala som prob. s imunitou a dr mi predpísala Bronchovaxon (tak nejako) a viem, že ho aj brat užíval keď mal cca 5... ak je to naozaj zlé, pýtala by som sa k DR. na vyšetrenia. Imunoglukan je inak super! 🙂
Držím palce

ysseba
19. feb 2022

Ja dávam mojím deťom Imunoglukan vkuse, prestávku majú od mája do začiatku augusta. A ešte vitamín D dávam. Ten tiež vysadím keď začína slnečné obdobie a keď sa už nosia krátke tričká/gate

autor
20. feb 2022

@ysseba ďakujem a nebývajú choré?

ecko80
20. feb 2022

Synovi davam Imunoglukan sirup od augusta do marca - aprila. Potom pauza. Malemu pomohol.

autor
20. feb 2022

@ecko80 ďakujem

anetus
20. feb 2022

100% kravské colostrum. Naozaj zvyšuje imunitu a pokiaľ dieťa naahoodou ochorie tak zvýšená dávka a oveľa rýchlejšie je fit. Ja som nebola chorá okrem covidu už skoro 3 roky, lebo som si vždy pri náznaku choroby začala dávať zvýšenú dávku. A to ho neberiem pravidelne lebo mam dobru imunitu. Ak chcete napíšte mi a poradím vam 🙂

autor
21. feb 2022

@ecko80 a nebýva často chorý?

ecko80
21. feb 2022

Byval casto chory, 3-5 dni v skolke a dva tyzdne doma. Pomohol najma s laryngitidou, maval ju aj 4-5krat do roka. Teraz ak nieco ma, tak vacsinou len nadchu, hlavne v skolke potiahne podstatne dlhsie.

mattkapd
21. feb 2022

Nám nepomohol ani bronchovaxom ani imunoglukan.. Pomohol až imunor

autor
21. feb 2022

@ecko80 to je super, ďakujem veľmi pekne 😘

romanapb
7. mar 2022

@ecko80 prosím ktorý ko konkrétne ste dávali, ďakujem 🙂

ecko80
7. mar 2022

@romanapb tento

romanapb
7. mar 2022

@ecko80 ďakujem