Ide o tichý reflux alebo zúbky?

miriam7979
30. nov 2020

Ahoojte baby idem si k Vam po radu prosim....uz fakt neviem co🤷‍♀️mam malicku 4,5 mesacnu dcerku...ked mala asi mesiac dr. Na poradi vravela ze ma slaby reflux lebo som jej vravela ze sem tam raz do tyzdna sa povracia a trvalo to 3 mesiacov ...teraz uz asi mesiac nevracala (neratam vyjdenie mliecka) ale mali sme obdobie cca 2 tyzdne do zadu ze nechcela papat mliecko preslo to a teraz zas vymysla s papanim natahuje pritom nozicky ..a ma hnacku asi 3 dni a vzdy vecer po poslednom papani sa zobudi kazdych 20min a placka potom zaspi a zas sa zobudi takto to trva aj 2 hodiny potom uz kludne spi..cez den je v pohode vesela vsetko ked neratam to papanie len ten vecer teraz zacala a neviem ci ju moze trapit tichy reflux ci to riesit na gastre alebo jej idu zubky? Prosim mate skusenosti niektora s tym tichym refluxom ze ake su priznaky a tak? Bo uz fskt neviem a ked ma
Tichy refluz nech jej nejak pomozem 😊len neviem ze keby to brusko ju trapilo vecer ze ma kyselinu a tak tak to by sa uz ukazalo skor ci?
Dakujem za rady