Hustá stolica u bábätka

tinka39
24. jún 2016

ahojte, potrebujem poradiť, môj malý má dva týždne, od začiatku sme na sunari. máme problím s tým že posledné dva dni kaká úplne husté také že sa mu to na riťku lepí ani na plienke to poriadne nepadne, doteraz bolo všetko ok, kakali sme viackrát denne žlté a riedke a zrazu len raz za deň a husté. je to v norme keď sme na sunari viete mi niektorá poradiť? a ešte by ma zaujímalo na bolesť bruška čo dávate, pretože môj malý celé doobedie nespí plače lebo ho zjavne bolí bruško, skúšala som masírovanie cvičenie s nožičkami ale nejako nič nepomáha. ďakujem

andreablabla
24. jún 2016

Posledne dva dni je velmi teplo....mozno zvysit prijem tekutin..... Vodicku,pripadne nejaky cajik feniklovy.....

tinka39
autor
24. jún 2016

@andreablabla čajík fenyklový dávam, nemôže to byť z toho sunaru? hoci doteraz sme boli na nom tiež a kakali sme pekne. :( nemusím sa teda niečoho obávať?

tobnuf
24. jún 2016

@tinka39 ak sa niecoho obavate zavolajte pediatricke. Ja ked som si niecim nebola ista vzdy som zavolala

janickacrazy
24. jún 2016

@tinka39 skús mu dať nejaké probiotiká, napr Bio Gaya a prípadne Infacol proti bolestiam bruška, nám celkom pomáhal

ukulela
24. jún 2016

porad sa s doktorkou, ake probiotika a co na kolikuti poradi ... zname chvalili biogaiu a coliprev.

luluncek
19. okt 2019

@tinka39 ahoj ja mám teraz ten istý problem ...kde bol problém?