Hrubé nechtíky na nohách

evka555
29. júl 2013

Ahojte, chcela by som sa spýtať, či náhodou s týmto nemá niekto skúsenost. Naša malá má od narodenia úplne hrozné nechty na nohách. vôbec sa jej nedajú strihať. Akokeby jej nerástli do dĺžky ale do hrúbky. Až doteraz som si stále myslela že to má po manželovi lebo on ich má tiež také "nemožné" ale dnes moja mama mamina prišla z tým, že na to existuje nejaká mastička alebo niečo podobné, že to jej len nejaký vitamín chýba či čo, že mám ísť s ňou kožnej. Nestretli ste sa s tým náhodou niekto? nieže bude na mňa tá doktorka kukať ako puk, že čo vlastne chcem 🙂

xlucia
29. júl 2013

@evka555 ja som to mala ako dieta. netreba to riesit, upravi sa to same

barborka2708
29. júl 2013

ahoj ,moj maly mal od narodenia tiez hrozne skarede nechtiky na nohach,nemal ich take hladunke a pekne ,ale skarede zazltle a mali velmi nerovny povrch. Jednym slovom starecke 😒 Nepises kolko ma tvoja mala teraz rokov,aôe malemu sa to akosi samo napravilo okolo roka,roka a pol,uz presne neviem. K dr som s nim nesla nejako som to neriesila,dufala som ze sa to napravi. Vsak uvidis,ale isto sa s tym nestrapnis ked s nou pojdes ku koznej 🙂

evka555
autor
29. júl 2013

jaj díky baby, malá má teraz dva roky a nezbadala som žiadne zlepšenie, tak uvidím, spýtam sa na to detskej doktorky ked tam pôjdeme 🙂

sendy182
29. júl 2013

@evka555 kľudne sa poraď s detskou doki......neviem koľko má dieťa rokov ......podľa toho bude adekvátna liečba 😉

barborka2708
29. júl 2013

@evka555 jasne pre istotu radsej bezkajte k doktorke a ona ti povie,pripadne ta posle ku koznej. Drzim Vam palce snad sa to coskoro strati 🙂 🙂