Hrčka v strede čela.

linda2766
5. mar 2020

Ahojte dievčatá viete mi poradiť co by mohla byt divna akoby hrcka v strede cela mojej malej? Teda no...hrcka asi nie je ten správny výraz...ono to vyzerá ako tipel ale ked tam idem prstami a hmatám tak necítim absolútne nič. Ani hrbol, ani hrcku, ono to vidieť len pohľadom ked sa malá zamračí alebo robí nejakú mimiku...ale hmatom nič
Pride mi to ako vraska alebo nieco pod. A ani neviem ci sa do cela niekedy udrela ale je pravda, ze padla uz veľakrát a možno sa udrela aj do postieľky...ale viem, ze toto ma uz dlho, ze to uz ani nevnimam

berenika39
5. mar 2020

řekla jsi to pediatrovi? tu koník nevím, nevím.....

linda2766
autor
5. mar 2020

@berenika39 no poviem jej to v apríli...ja čokoľvek co poviem prevraca ocami ze preháňam alebo ona nič nevidí

berenika39
5. mar 2020

@linda2766 to bych nenechávala na apríl.

linda2766
autor
5. mar 2020

@berenika39 uz to ma dlho a furt je to rovnaké...vzdy jej prehmatavaju hlavicku a nikdy si nic nevsimla

linda2766
autor
5. mar 2020

@berenika39 citit nic nie je ani pohmatom iba ked sa mračí...ale prstom nič necítim

198
6. mar 2020

Môže to byť pod kožný tuk mala som koleginu co to mala vôbec ju to nebolelo len si to zakrivala ofinkou

nini1010
6. mar 2020

Je to jasne viditelne aj takto na fotke akoby tam mala hrcu v strede cela.Pripadne to takto nafot a chod.Obdivujem tvoj pokoj,ja hned volam so vsetkym a idem dat svoje deti vzdy hned skontrolovat.

veroniq85
6. mar 2020

Ja som si tiez na stehne nasla podkoznu hrcku a riadne ma to vystrasilo ale ta by sa mala dat nahmatat. Ak mas pocit ze ta detska nebera vazne tak chod ku koznej. Tam nepotrebujes vymenny listok. Pozre to, prehmata. Ukaz foto. A mala by vas poslat na sono ktore asi najlespie ukaze co by to mohlo byt. Tiez obdivuj tvoj klud. Ja by som uz davno sedela v cakarni ale tak kazdy sme iny.

linda2766
autor
6. mar 2020

@veroniq85 ja to chcem riesit ale co im ukazem ked tam nic nie je? No nech jej spravia sono to by bolo fajn

linda2766
autor
6. mar 2020

@nini1010 je to vidieť len ked pokrci celo

linda2766
autor
6. mar 2020

@veroniq85 a teraz by aom sa uz duplom nikam netrepala ked je ten koronavirus

veroniq85
6. mar 2020

@linda2766 tak koronavirus tu moze byt aj 3 mesiace. Ja som bola vcera s mladsim synom na povinnom ockovani. Neviem o tom ze by bolo nejake extra ohrozenie zivota alebo karantena na SR. Ja vas k lekarovi neposielam ja som len skontatovala ze ja by som uz u lekara davno bola. Pytali ste sa na radu. Dostali ste ju. Ako s nou nalozite je len vo Vasich rukach tak ako aj zdravie Vasho dietata.

handika
6. mar 2020

Moze byt ze to je podkozny tuk 😊 som prv myslela ze typel ale priklanam sa tomu prvemu

lenkagarajova
6. mar 2020

Aj náš malý to občas ma keď sa narodil mal tam fialový fľak a občas vidím toto svokra vravela ze aj ona to také ma

linda2766
autor
13. mar 2020

@lenkagarajova a co vam na to povedala pediatricka

linda2766
autor
13. mar 2020

@handika ano podla všetkého je to zle rozložený podkožný tuk

lenkagarajova
13. mar 2020

Niic nikdy to nevidela to musí fakt skúmať a malý sa musí tak za tváriť aby to bolo vidieť je celkom zdravy

bubuakubko
12. júl 2020

@linda2766 dobrý večer,už ste zistili čo to má? Ja som si to isté všimla u malého(má 4mesiace) ,keď je na brušku a mračí sa ma takú malú bublinku ako vaša malá.

linda2766
autor
29. júl 2020

@bubuakubko nie...ale uz to nie je tak vidno...a pediatricka povedala že to nic nie je ked to nie je tvrdé... že možno len zle rozloženy podkožný tuk...

bubuakubko
10. aug 2020

@linda2766 ďakujem za odpoveď
Nás nakoniec poslali na sono ale nič nezistili,tak som kľudnejšia 🙃

linda2766
autor
10. aug 2020

@bubuakubko vážne neviem co je to ale dúfam ze nic vážne...ja zase budem riešiť oko jedno ma furt viac privrete ako druhé...ale mamina vraví ze moc si ju vsimam ale ja zas... radšej viac si všímať ako niečo zanedbať...

mirka9121
22. mar 2023

@linda2766 Dobry den, prosím vás ako dopadla dcérkina hrča na čele? Zmizla jej? 😊