Hospitalizácia v NÚDCH

gabikaa96
16. sep 2023

Ahojte, ideme s dcérkou v novembri na operáciu očí v Nudch. Budem tam s ňou, povedali nám že prvý deň prídeme, druhý deň operácia a tretí alebo štvrtý deň môžme ísť domov. Lenže nám operácia vychádza na piatok a neviem či púšťajú domov aj cez víkend,ma s tým niekto skúsenosť? Takisto ak máte nejaké rady ohľadom tohto kľudne napíšte budem rada,lebo sme tam ešte na hospitalizácii nebolí. Ďakujem 😊

mashka77
28. máj 2024

@gabikaa96 ahoj, absolvovali ste minuly rok operaciu? Nam to vychadza teraz presne takto, neviem co ma caka, malý ma 4r, pochybujem, ze ma bude chciet pustit vobec do bufetu, neviem si to tam naj predstavit, ako ta matka tam vie fungovat…

gabikaa96
autor
28. máj 2024

@mashka77 neboli, kvôli chorobe nám to stále odkladajú. Dole sa dá ísť myslím len počas návštevných hodín

mashka77
28. máj 2024

@gabikaa96 no to bude sranda velka, tak este aj kabelu s jedlom, nech tam clovek nejak vyfunguje tych par dni.. som inak teda zvedava, ci nas pustia v sobotu.. zda sa mi, ze dr len povedal ze v piatok zoperuje a cez vikend domov..

gabikaa96
autor
29. máj 2024

@mashka77 nám povedali že po operácii 2-3dni nás pustia tak neviem. Sama som zvedavá čo bude

mashka77
3. jún 2024

@gabikaa96 ahoj. Tak my mame uspešne po operacii. V piatok operovali a v sobotu rano nas pustili 🙂

gabikaa96
autor
3. jún 2024

@mashka77 ahoj ďakujem, to je super že tak rýchlo púšťajú 😊