Hospitalizácia v Ľubochni - predčasná puberta

majkaocka
18. sep 2024

Ahojte chcem sa opýtať či bol niekto teraz na hospitalizácii v Lubochni cca s 8 ročnou dcérou alebo 4 ročnou na predčasnú pubertu ? Máme ísť ale že kto má poisťovňu dôvera sa dlhšie čaká na termín.

alickapusinka
18. sep 2024

odkedy ma 4 pubertu to je vtip ani 8 ročna až take prejavy nemá.

deti95060810
18. sep 2024

@alickapusinka prečo by 8 ročná nemohla mať predčasnú pubertu ...
som počula o prípade kedy 8 r. už mala menzes.

veronikaszabova
Včera o 03:54

@alickapusinka nieco si o tom nacitaj, nez napises, ze to je vtip

cacianka
Včera o 04:25

@veronikaszabova nepoznáš ? Veľmi často takto " vtipkuje", aj právnikov neskutočne zhejtuje a urazí 🤦

veronikaszabova
Včera o 04:36

@cacianka praveze poznam... Uz mi milionkrat napisala, ze "ju nemam komentovat" 🙂 ale tie jej perly sa proste nedaju neskomentovat.

cacianka
Včera o 04:38

@veronikaszabova svätú pravdu máš, sestra 🤩

kacena4
Včera o 05:34

4r a 8r nemaju predcasnu pubertou ak to myslis z psychologickeho hladiska je to o nezvladnutej vychove drzim palceky aby ste sa tam vsetci nieco podstatne naucili

majkaocka
autor
Včera o 06:17

@alickapusinka nejedná sa o pubertu ale že predpoklad predčasnej puberty.

majkaocka
autor
Včera o 06:20

@kacena4 ako ?

ina2405
Včera o 06:48

@kacena4 myslí sa tým puberta telesná , mimochodom aj z psychologického hľadiska sú pubertálne nálady následok zmenených hormónov. Nie je to len o nezvládnutej výchove, to je niečo iné a neprejavuje sa to len v puberte.🙄

alickapusinka
Včera o 09:22

@majkaocka dobre u 8 ročnej ale u 4 ročnej predčasna puberta zvlaštne možno som sa začudovala len nikdy som nepočula o stave predčasnej puberty u 4 ročnej.Aspoň bude vedieť neičo nove. Ja som si myslela že je to nejaký vtip.Preto som to tak napísala lebo som o tom nikdy nepočula.

cacianka
Včera o 12:16

@alickapusinka matka príroda si občas robí čo chce, dievčatka majú predčasnú pubertu, dokonca boli prípady keď porodili vo veku 10 - 12 r,
alebo sa stane aj predčasná menopauza, veľmi predčasná

luciazahornadska
Včera o 20:58

@alickapusinka Bohužiaľ aj u 3-4 ročných detí môže nastať predčasná puberta. Kamarátkinej dcérke ju potvrdili v 4 rokoch - pravidelne absolvuje injekcie na potlačenie...