Hospitalizácia na Kramároch

sasuch
7. máj 2014

Mamicky.. dcerka 7m ma byt hospitalizovana na Kramaroch (ortopedia) budu ju operovat. Budeme tam 5dni a bude ju operovat prednosta Kokavec. A chcem sa popytat mamiciek ak sa najde niejaka co bola tiez hospitalizovana , ak by bola taka laskava a napisala svoje dojmy. Popriapde ako to prebiehalo s takym malym babetkom. A ci ste boli pod dohladom pana prednostu a ak ano aky mate z neho dojem.Vopred Dakujem.

cammille
7. máj 2014

@sasuch my sme boli hospitalizovani pred mesiacom, Hanka mala 7,5 mesiaca, mala zapal priedusiek...neviem, ako to prebieha pri hospitalizacii kvoli operacii, ale teda moje dojmy des a hroza....doktori boli sice mili, sestricky ako ktore, ale tie podmienky katastrofa, vazni v Leopoldove maju lepsie podmienky ako mamicky...babatko ma svoju postielku, mamicka ma na noc narok na rozkladaciu postel, cez den maximalne na stolicku!!! ( ja som si postel vybojovala, skratka som si tu roztahovaciu drzo nechala na izbe, povedala som im, ze ked pan riaditel potrebuje, tak im zaplatim pokutu 😀, lebo v noci nespat a cez den stat alebo sediet na stolicke je tyranie...nakoniec ani pokutu nechceli a este mi aj normalnu postel doniesli, takze treba si stat za svojim a nedat sa odbit hlupymi vyhrazkami..), jedlo si musis tiez objednat lebo matka nan narok nema, WC a sprcha v dost zanedbanom stave spolocne na chodbe ( na niektorych izbach a oddeleniach su aj na izbe, ale my sme to stastie nemali )....no ale zas o to krajsi pocit ked odtial clovek vypadne 😀 idete len na 5 dni, my sme tam stravili 9 dni a zvladli sme to, sice som prisla domov totalne rozbita, ale o tom potom 🙂 drzim palce, hlavne nech vsetko dobre dopadne, nech je dcerka zdravucka a pobyt uz zvladnete, nech je akykolvek 🙂

ellca123
7. máj 2014

my sme boli hospitalizovany na ocnom zo strabizmom, bola som spokojna

strava bola nadpriemerne dobra,
v nasej nemocnici je to riadny "blivajz"

prijemne sestri,
vsetci strasne zaneprazdneny, ved sa necudujem,bolo plno
vsetko OK