Horúčky, zimnica, bolesti a vracanie

amy2807
9. júl 2022

Ahojte prosím poraďte čo nás to mohlo chytiť manžel od včera.. vysoké horúčky zimnica točenie hlavy únava. Dcérka 4 ročná dnes cca od šiestej večer bolesti bruška a zvracanie..na chvíľu sa jej uľaví zase pobehuje je veselá a potom to príde zas .boli bruško a ideme vrackat teplotu nemá len to bruško nás hnevá..😭

nelca0510
9. júl 2022

@amy2807 brušná viróza?

amy2807
autor
9. júl 2022

@nelca0510 ale aj muž? Ten sa na brucho vôbec nesťažuje

viestta
9. júl 2022

@amy2807 kľudne to ešte môže prísť aj na muza

sapetka
9. júl 2022

Covid?

panelacikova
9. júl 2022

@amy2807 ja som mala pred týždňom (28.-30.6.) vysoké horúčky a hnačky. chytilo ma to na dovolenke. dcéra horúčkovala hneď po návrate (7.-8.7.), čiže týždeň po mne. mužovi nie je nič. bohvie čo sme kde chytili. ale u nás je to už úplne bežná a overená vec. ja obídem vždy najhoršie, dcéra sa z toho vyhrabe relatívne rýchlo a fajn a mužovi nikdy nič nie je 😀 imunita hrá proste prvé husle. a u vás to môže byť podobné 🙂 čo sa týka popisu, buď brušná viróza, brušná chrípka alebo aj covid, vyber si. jedno ako druhé v poslednom čase...

iwesska
9. júl 2022

Covid a jeho rozne prejavy. Ludia o tom sicenechcu pocut,ale je ho teraz celkom dost. Este keby muz vracal tiez,povedala by som,ze crevna viroza,ale ked obaja maju naraz prejavy a kazdy ine,otestovala by som ich.

111jozefina111
9. júl 2022

@amy2807 ach... Je epidemia: crevna viroza a sposobuje ju norovirus..... Aj my sme mali, cela rodina. 🙄

amy2807
autor
9. júl 2022

@111jozefina111 ako sa prejavila,?

111jozefina111
9. júl 2022

@amy2807 zacalo sa to u syna, z nicoho nic zvracal, mysleli sme si, ze nieco zjedol. Potom hnacky, a preslo to najprv na manzela, potom na mna. Vracali sme, slabost, hnacky, teplota, bolest brucha... A momentalne moje 2 kamosky s dietatkami lezali v nemocke na infuzii kvoli dehydratacii. Volali sme aj doktorke, ze co by som mohla dat jest synovi a hovorila okrem jedal aj to, ze dokonca aj ona mala crevnu virozu...

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amy2807
autor
9. júl 2022

@mb2021 z východu sme ale akurát muž zistil že jeho kolega v praci mal pozitívny test

kukulienka83
9. júl 2022

@amy2807 my sme mali na jar kovid, najmladší 5 r, bolesti bruška, teplota... Ja bolesť oči a slabá teplota, starší syn 7r kašeľ, sopel, horúčka... V týždni postupne sme išli s takýmito rôznymi príznakmi 🤷

marryen
9. júl 2022

@amy2807 na 99% je to covid v tom prípade.

mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
travelllerka
10. júl 2022

Covidu je zase veľmi veľa

iwesska
10. júl 2022

@amy2807 Tak ak ma pozitivneho kolegu je to jasne. Ja mam doma testy a pri kazdom podozreni je to to prve co spravim.Tym padom to najhorsie vylucim. Predsalen pri Covide je najdolezitejsia vcasna liecba. Nema zmysel si nahovarat ako tu velakrat citam,ze urcite je to vsetko mozne ostatne,len Covid nie. Clovek sa zbytocne obera o cas,pripadne to dalek siri.

elze8
11. júl 2022

Podla mna covid, mame to podobne a vyšli sme pozitivni ja, muz aj 8 mesacna dcerka, jedine 8 ročny synator odolava (on jediný uz prekonal pred cca pol rokom, my doteraz nic) kazdy z nas ma ine príznaky, muz je uz tyzden v posteli a fakt zly priebeh, dcera 3 dni vysoke teplotya
A j az každého cosi po troske. Nuz niekto sa o ten lazaret postarat musi... 🙄🤔🤭