Horúčka u 3,5-ročného dieťaťa

erka33
31. dec 2022

Ahojte dnes sme pozvaný k známym . Malý mi dostal horúčku 38,5 dala som mu nurofen horúčka klesla malý zaspal šli by ste na mojom mieste k známym alebo ostali doma malý má 3 a pol roka.

marrydreamkas
31. dec 2022

@erka33 nie,nesla by som

aurorastone2
31. dec 2022

Ostala by som doma 🙂 nech ma kľud, horúčka môže vystúpiť keď lieky prestanú pôsobiť

andreakotesova
31. dec 2022

Treba zostať doma. Dieťa nech oddychuje.

bluemoon24
31. dec 2022

@erka33 byla bych doma. Kdybys mela teplotu, chtela bys jit na navstevu? Ja teda ne.

nikaeli
31. dec 2022

@erka33 nie
Z ohľaduplnosti k nemu, aj k hostiteľom. Zvlášt teraz, keď pomaly každý druhý horúčkuje vyše týždňa a liekov niet. Náš malý teplotuje od štedrého večera, včera sme sa odhodlali ísť k babke, zdal sa už ok a dnes zase teplota.

nikha2809
31. dec 2022

Samozrejme že by som ostala doma, horúčka prvadepodobne vystúpi znova keď liek prestane účinkovať.Okrem toho že ho budeš iba trápiť, začína choroba, je unavený ja keby som tvoja známa by som ťa rovno medzi dverami otočila keby mi donesieš horuckujuce dieťa na navstevu

januska12323
31. dec 2022

Choré dieťa patrí do postele a nie ho ťahať po návštevách.

zuzka102
31. dec 2022

No keby ku mne prišiel niekto s horúčkou (tzn. chorý, a hlavne v tomto období všelijakých vírusov vsade), aj keď možno dočasne znizenou liekmi, asi by ma vykotilo a rovno ho poslala od dverí preč. A keby moje dieta malo horúčku, tak by ma nenapadla taka chujovina trepať ho na návštevu a ešte sa na to pýtať na koni. Bože, ja žasnem.. 🤦‍♀️

amiaja
31. dec 2022

@erka33 to sa pytas ci mas ist sama a nechat dieta doma?
Lebo hadam by si netrepala decko s horuckou po navstevach

viestta
31. dec 2022

Nešla by som s chorým dieťaťom nikde. Nikde by som nedošla s chorým dieťaťom aby som nikoho nenakazila.

lavinis
31. dec 2022

@erka33 to ako myslíš či by som šla s deckom, ktoré ma horúčku na návštevu? Ty, keď si chorá, chodíš bežne po návštevách? To sa musíš pýtať tu?

monillia
31. dec 2022

Keď už nechceš brať ohľad ba vlastne dieťa, tak trochu ohľadu voči hostiteľom. Ty by si bola s tým ok keby ti príde na návštevu chorá osoba, ja teda nie.

nikpa
31. dec 2022

@erka33 dieťa keď je choré, môže nakaziť aj ostatných a ďalšia vec, že ty keď si chorá tiež by asi nebolo moc príjemné keby ťa niekde ťahali po návšteve. Určite zostať doma, ani by ma nenapadlo ísť s ním niekde.

sense
31. dec 2022

To ze po podaní lieku klesla teplota neznamená ze dieťa je zdravé. Večer mu môže teplota opäť stúpnuť. Takze ostali by sme doma

domka222
31. dec 2022

Ty keby si mala horúčku by ti bolo príjemné ešte niekam ísť? Myslím si, že nie. Bola by si rada, že si doma

basska_b
31. dec 2022

Po uplynuti par hodin mu to vyleti zas a noc budete mat dost drsnu. Ten nabeh choroby u maleho dietata spojeny s horuckou je dost brutal. My sme jedny Vianoce sli ku svokre, uz sme sedeli v aute, vsetko nabalene a zrazu sa mi zdala nejaka tepla a 38.5 som namerala... nakoniec z toho bola siesta choroba. Uz sme sli, ale navstevu resp. niekolkodnovy pobyt sme si teda moc neuzili 🤦‍♀️ bola tam len svokra a my traja a mala nikoho nenakazila... ale bolo to na prd... druhykrat by som to asi inak spravila.

zorkahorka
1. jan 2023

Nie,moze mu opat stúpnuť

ankare
1. jan 2023

@erka33 preboha, jasné,že by som nikde nešla. Skoré uzdravenie!