Horúčka tretí deň po očkovaní

slamka890
12. feb 2015

Ahojte maminy vcera sme boli s malym na prve ockovanie Provenar.Zatial mu vpichy neopuchli ani nescervenali, cez noc mal teplotu 37,9 ale nezrazali sme ju lebo nam povedala sestricka, ze do 38 nename davat nic az nad 38 stupnov paralenovy cipok. Myslite , ze ked nemal prvy den horucku, moze prist na druhy alebo treti den ? Alebo uz sa nemusim strachovat ? 😔 dakujem

radopp
12. feb 2015

@slamka890 Horúčka je reakcia na otravu hlíníkom a inými jedmi, dieťa dostalo injekčne 125 mikrogramov. Otrava má kumulatívny charakter, ak budú v najbližšom čase ďalšie očkovania, bude to ešťe horšie. Poškodenie vnútorných orgánov sa prejavujú neutíchajúcim plačom, cukrovkou, autizmom... smrťou.

jojake
12. feb 2015

Nestresuj sa, klud. Horucka je bezna na druhy a treti den po ockovani. Obe moje deti to tak mali

jojake
12. feb 2015

O vyssie uvedenu hlupost si nevsimaj

irenkask
12. feb 2015

Pre istotu si nevšímaj ani tieto nižšie uvedené hlúposti a potom až by to nastalo tak vyššie uvedený nick ti určite bude dobre radiť aj naďalej a bude ťa presviedčať že to čo by nastalo isto iste nemohlo spôsobiť očkovanie.

https://www.modrykonik.sk/forum/ideme-ockovat/ake-neziaduce-ucinky-malo-vase-dieta-po-ockovani/

Ale heslo nežnej revolúcie je: Očkovanie nespôsobuje nijaké nežiadúce účinky a rodičia ktorí vypovedali svoje príbehy v tomto linku sú výmyselníci a hlupáci, na to vezmi jed.

radopp
12. feb 2015

@irenkask Tie hnisavé bambule treba napichnúť a hnis vytlačiť von. Hnis detoxikuje.

veronikax
12. feb 2015

@jojake horucka je bezna ? Citala si si pribalovy letacik ? Horucka je neziaduci ucinok ... ak je horucka... dalsie ockovania sa nemaju robit ... To ze povie lekarka.. ze je to bezne... je somarina.. Je to neziaduci ucinok ? je ... ak by pri inych liekoch pisali .. ze zvracanie je neziaduci ucinok .. tak dalsiu tabletku uz nevezmes vsak ??

@slamka890 dalsie ockovanie by som uz nedala ... horucka... zvracanie.. plac... prebdena noc... zacervenane miesto .. toto vsetko su neziaduce ucinky . Odporucala by som rovno aj detoxikaciou.. nech to ide z tela von vsetko 🙂 nebudem strasit... ani nic 🙂 No vela ludi to berie ako samozrejmost... ale nie je to samozrejmost 🙂

radopp
12. feb 2015

@veronikax Horúčka je bežný hlavný nežiadúci účinok. Očkovanie je viera. Po smrti pôjdu očkovaní do raja.

jojake
12. feb 2015

@irenkask ja svoje deti ockovane mam, ale respektujem, ze rodicia nechcu svoje deti ockovat. Je to rozhodnutie kazdeho rodica. Rovnako v mojom prispevku nie je napisane ani naznacene, ze ockovanie nesposobuje vazne vedlajsie ucinky. To som nikdy netvrdila. Podla mna hlupost vyssie je to, ze prispevok vobec neodpovedal na zakladnu otazku o horucke na dalsi den. Mamicka v otazke svoje dieta ockovala, ona sa nepytala na nazor o ockovani, ale na horucku!!!! Uz dieta ockovane ma, netreba ju stresovat zbytocne. Ak bude mat otazku na pozitiva a negativa ockovania, potom je prispevok vyssie adekvatny. A nikdy som ani netvrdila, ze rodicia deti s vedlajsimi ucinkami po ockovani su hlupaci, lebo si to nemyslim. Ja som komentovala nieco ine.

jojake
12. feb 2015

@veronikax ano citam pribalovy letak na vsetkych liekoch a keby som mala mat vsetky neziaduce ucinky, tak nepouzivam nic. Zle som sa vyjadrila. Horucka je casta. Ale kludne sa do mna navazajte. Ved som kazdeho urazila a dovolila si svoje deti ockovat. Respektujte aj iny nazor

jojake
12. feb 2015
jojake
12. feb 2015

@jojake 😊😊

radopp
12. feb 2015

Detoxikácia: Podobné účinky má každé zdravé jedlo: http://orgo-net.blogspot.sk/2015/01/mrkvova-sta... . Syntetické lieky sú rýchlejšie, ale treba o nich niečo vedieť a správne dávkovať. Liečenie jedlom je bez rizika.

veronikax
12. feb 2015

@jojake juj ... nechcela som aby to vyznelo tak hrubo ... prepacte... Ospravedlnujem sa ... Len mi je luto .. ze to niekto berie ako samozrejmost.. ale aj na to by sa malo prihladat 🙂 Naozaj som nechcela aby to vyznelo utocne ... prepacte 🙂

radopp
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
evka64
12. feb 2015

@radopp vacsiu blbost som nepocula :D .
Nic z toho co je tu napisane nie je pravda.

evka64
12. feb 2015

@veronikax horucka nie je neziaduci ucinok, horucka je normalna a bezna reakcia na podany antigen (vakcinu). Do 3-4 dni by mala vymyznut ;) Nerozumiem,preco tu strasis mamicky.

radopp
12. feb 2015

Antigén je rozprávková bytosť ktorú žiaden smrteľník nevidel.

andrejka1974
12. feb 2015

moje deti su vsetky ockovane a teplotu mali za kazdym, preslo to a ockovat budem aj nadalej, ja som zazila u syna ked mal 15 mesiacov vtedy sa neockovalo voci pneumokokom, dostal ho, zacali mu praskat cievy skoncil na kortikoidoch v nemocnici, zachranili mi ho v poslednej chvili, keby lieky nezabrali do rana by vykrvacal mal naozaj stastie , nikomu neprajem pocut vetu od lekara, ktory sa s timto u takychto malych deti nestretol uvidime ci lieky zaberu a ci sa vas syn dozije rana takze moja skusenost vravi radsej zaockujem

slamka890
autor
12. feb 2015

Tiez sme sa rozhodovali ci ho dat alebo nedat zaockovat .. Viete ako to chodi..keby sme ho nedali zaockovat a ochorel by , vycitali by sme si ,ze sme ho nezaockovali.A ked ho date zaockovat a nedajBoze bude mat nejaku reakciu na to tiez si to vycitame, ze sme ho radsej nemali davat :/.. je to blba situacia..no rozhodli sme sa nakoniwc zaockovat tak uz to tak je. Snad sme sa rozhodli spravne 😔 A ako uz jojake spominala , pytala som sa tna len na to , ci moze dostat horucku aj na dtuhy alebo treti den ked prvy den ju nemal 🙂 No dakujem aj tak za odpovede .Co potrebujem si z toho vezmem .Negativcom necham svoj svet ;)

veronikax
12. feb 2015

@evka64 nestrasim ... 🙂 v pribalovom letaciku je napisana pod neziaducim ucinkom ... je jedno aky pocet deti uvadzaju a ake je to caste... je to neziaduci ucinok 🙂 a len niektori lekar na to skutocne upozorni 🙂 a nestrasim 🙂) no mamicky by to mali vediet :D Ved nepisem nic zastrasujuce aniiii neviem co zle 🙂

irenkask
12. feb 2015

@jojake
Pozri sa , tvoje vysvetlenie je taktiež úplne mimo a ak si si nevšimla tak som dotyčnej poradila hneď že má poslúchať výlučne teba a tvoje rady aj naďalej .
A inak aj u mojej vnučky to začalo tiež len teplotkou nad 37 tesne a bol to príznak rakovinky , takže tak moja , ale platí aj naďalej nech počúva radšej teba ako mňa, ja sa už nenamáham vysvetľovať a presviedčať pretože som za to, aby si to vyskúšal každý sám na vlastnej koži a potom azda pochopí.
Oddnes odporúčam každému aby počúval tvoje názory a rady , nie moja , tie moje sú s dlhoročnou praxou a tie tvoje sú také čerstvejšie a originálne k téme.

slamka890
autor
12. feb 2015

Radopp aj ty si premna len rozpravkova bytost lebo som ta este nikdy nevidela :D ani nepotrebujem ;)

veronikax
12. feb 2015

@slamka890 vsetko bude v poriadku a drobcek bude zdravy 🙂 a teplota moze prist aj po niekolkych dnoch 🙂 bude vsetko v poriadku 🙂 clovek sa ma tak rozhodnut... ako mu to srdiecko napovie 🙂

jojake
12. feb 2015

@radopp ironia ti svedci! Ked zacneme pouzivat ironiu vsetci, nedostaneme sa pri ziadnej otazke a diskusii nikde. Ale kludne mi napis do ip vsetky ironicke poznamky. Budem reagovat. Aspon moj manzel tvrdi ( neviem, ci to je pravda), ze v ironii som majster.

radopp
12. feb 2015

@veronikax Neospravedlnuj sa za to že pomáhaš ľuďom. Ale mnoho ľudí je nevďačných.

radopp
12. feb 2015

@jojake 🙂 možno som to myslel vážne

jojake
12. feb 2015

@irenkask dalsia ironia 🙂 kludne si mohla ospravedlnit, ale aj toto je sposob komunikacia - ironia.

veronikax
12. feb 2015

@radopp ja sa ospravedlnujem za to ... ze to pochopila osobka negativne 🙂 ja nechcem nikoho silou mocou presviedcat 🙂 kazdy ma svoju hlavu a srdiecko 🙂 nech kona podla seba 🙂 Ludia by sa mali prestat hadat.... bolo by na svete krajsie 🙂

simca06022011
12. feb 2015

Ach boze... mamicka chce odpoved a nie citat prehnane reakcie antiockovacich maniakov.. nemate co robit??

@slamka890 K Teme: Horucka moze byt aj par dni po ockovani, je to vedlajsi ucinok dost casti pri ockovani... (NEOZNACILA BY SOM TO AKO "NEZIADUCI" UCINOK, a neporovnala by som to urcite k zvracaniu, ani nicomu podobnemu) a urcite to nie je zo "smrtelnej davky" latok vo vakcine. Skro daj pozor, aby ste teraz neprechladli a pod, aby si nakoniec nezamienala tepltou z choroby, s teplotou po ockovani... a potom sa stresovala 🙂 Pekny den prajem... mozno ta teplota ani nepride 🙂

radopp
12. feb 2015

@slamka890 Som rozprávková bytosť? To je tvoja vďačnosť? Ok, končím tu.