Horúčka bez iných príznakov u dvojročnej dcérky

maca2020
25. okt 2022

Ahojte ..moja dcéra má 2 roky ide o to že včera večer mala zvýšenú a dnes mala 38 teplotu ..ale ani kašeľ,ani hnačka ,ani sopel nič len horúčka ...nechce mi jesť 😞 piť pije veľa ale papať nechce vôbec ..môžu to byť zuby? Ale to není už veľká ?

jeanne14
25. okt 2022

Ma všetky zuby už ? Či niečo chyba ?
A kľudne to môže byt nejaká viróza, šiesta, siedma choroba atď. Tam sú teploty najprv, potom vysyp.
Uvidíte o pár dni čo z toho bude.
Syn polročný mi tak raz teplotoval (zuby nešli) tri dni 39 .. crp nič, po troch dnoch ani vysyp ani sople. Proste virus.

anavixy
25. okt 2022

Pricina sa mozno ukaze az o tri dni, moze to byt virus, siesta, siedma choroba… horucku od 38,5 znizujte, podavajte vela tekutin, jedlo nie je az take dolezite, ked nema chut… ak sa stav nebude zhorsovat a ani po troch dnoch saneobjavi pricina (vysyp, kasel, nadcha, hnacka, hocico…), chodte k lekarovi 🍀

roja01
25. okt 2022

Nasa mala 3 dni horucky 38-39 . Nic ine. Po 3-4 dnoch ako keby ani nebola chora. Nakolko sme mali vsetci covid, myslime si, ze aj ona mala covid. Netestovali sme ju.

mimka2019
25. okt 2022

@maca2020 aj u nás to bol covid...len horúčka cca 24 hodín...dalo sa ju znížiť liekmi a nič iné...my sme mali covid...aj dcére som urobila test a mala covid...ale nič iné jej nebolo...len tá horúčka jeden deň

lenka2710
25. okt 2022

@maca2020 mne dr povedala, že keď je vysoká teplota bez príznakov, môžu to byť zuby alebo aj močové cesty