Horúce dlane u malého

donutka99
30. apr 2023

Ahojte pred týždňom mali začal silno kaslat bol to len suchý kasel a sople potom bol kasel vlhký šli sme k lekárovi a dali mu kvapky a fenistil vraj mu idú zúbky zadne mali bude mať 4 mája 2 ročky hrčky nemal vôbec až dnes ma horuce dlane licka moc nema akurát tie rúčky ma dosť horuce cumlík keď ma v ustach tak ho kuse smerom na te začne dala som mu hryzatko ale nechce to poraďte niečo ak ma stým dakto skúsenosti ďakujem mal to už niekto z vás tiež pri deťoch ze pri zúbkov keď im šli boli chori?

bejbypd
30. apr 2023

@donutka99 a merala si teplotu? Lebo dlane ozaj nie sú smerodajne

donutka99
autor
30. apr 2023

@bejbypd merala som teplotu mal 38 cely horel dala som mu čipku

donutka99
autor
30. apr 2023

@bejbypd dr povedal ze je to zo zúbkov ale ma aj sople a aj kasle sem tam tak neviem celkom sa bojím račej snim pon pojdem dk lekárovi

donutka99
autor
1. máj 2023

@bejbypd ahoj píšem znova lebo mali mal teploti celu noc rýchlo dýchal toto zo zubnov isto nemoze bit

bejbypd
1. máj 2023

@donutka99 ak by sa ti zdalo ,že dýcha medzi rebra veľmi, že mu to neprechádza poriadne do pľúc, chod na pohotovosť, môže mat laryngitidu..každopádne zatiaľ veľa vetraj studený vzduch pomôže. Držím palce

donutka99
autor
1. máj 2023

@bejbypd no mal horúčky až 39 sla som na pohotovosť a zistili ze ma angínu dali mu antibiotika
Modlim sa nech mu je konečne už lepšie
Dala som vedieť a ďakujem vám

ankare
1. máj 2023

@donutka99 skoré uzdravenie! Dobre,že si išla k dr.