Horúce dlane u 22-mesačného

donutka99
24. feb 2023

Ahojte syncek ma 22 mesiacov a ma horúce dlane keď spí aj normálne keď je hore a hra sa nevyzerá že by bol chorý čelo ani líca nemá horúce iba tie rúčky neviete prečo ? Skúšala som mu chitit aj nôžky cinnema horúce ale nie a keď som ho trošku odokrila som ho chytila za hrud a cítila som ako mu strašne rýchlo bije srdiečko a dýcha tak čudné myslíte že To je len tým že sa mu snivaju sníčky alebo sa mám báť?..!)hm čí som iba namislam zas no neviem chcem sa spytat ci ma niekto s tým skúsenosti

beata_k
24. feb 2023

@donutka99 Zrejme mu je iba horuco.

fiafia
24. feb 2023

@donutka99 tak tep sa dá ľahko zmerať keď spinká a budeš kludnejsia. Detičkám srdiečko bije rýchlejšie no moja dcéra po operácii mala komplikácie a síce tachykardiu a to už sa nedalo ani zmerať.

donutka99
autor
24. feb 2023

@beata_k ale dýcha zvláštne už asi týždeň možno viac to keď spí mama moja povedala ze je to normálne keď spia deti lebo že sa im snívajú sníčky ale ja neviem ..nadýchne sa a tak rýchlo vydýchne ako to poviem dýcha tak ako by namáhavo alebo ako keby utekal to dýcha tak bruškom a neviem to ani.opisat neviem či to je normálne ja radšej zajtra zavolám dr malého a spýtam sa lebo mám obavy aj keď moja mám a vraví že to je ok ale ja mám taký pocit proste

beata_k
24. feb 2023

@donutka99 A tebe ked je horuco, tak ako dychas? 🙂