Hnisavé hrdlo a červený zadok + výsyp

cucuska
11. jan 2023

Pekný deň.
Moja 5roćná dcéra ma od Augusta neustále angíny, stále dokola. Vždy má hneď hnisavé hrdlo , vždy ATB, a keď ide do kolektívu aj po mesiaci, vydrží tam až 5 dní.
No ale na predposlednom zápale hrdla sa nám objavil výsyp po chrbte a brušku a plus červený, akoby zaparený, zadoček.
Stretli ste sa už s takou chorobou ? máte s tým niekto skúsenosť ? Posledné CRP nám vyšlo na 60.
Už neviem ako ďalej a tak hľadám skúsenosti, prípadne ľudí, ktorí sa taktiež už s týmto stretli.
Vopred ďakujem

mirkava
11. jan 2023

@cucuska krv, výter, kompletne vyšetrenie by som žiadala

cucuska
autor
11. jan 2023

To máme za sebou a nič sa nezistilo , zúfalá som

katarinka89
11. jan 2023

@cucuska áno a keď vysyp zmizol sa začala späť koža na nohách aj rukách.

cucuska
autor
11. jan 2023

@katarinka89 a čo to je ? Ako to riešite ?

lubina
11. jan 2023

@cucuska a nebol to šarlach? Tam je aj výsyp, čo povedala na to doktorka....naša to mala, keď bola ešte v školke a mala antibiotiká na to a začalo to ako klasická angína len ten výsyp sa neskôr pridal....treba ísť k doktorke s tým

vandala
11. jan 2023

@cucuska na rukach a patach, prstoch na nohach nema nic? Osypany zadok moze byt aj pri chorobe ruky-nohy-usta. A byvaju pritom velmi bolestive afty v okoli mandli, ktore sa mozu javit ako angina.

marianarem
11. jan 2023

@cucuska Prehliadali ju, ci nema niekde hnisave lozisko? V mandliach, zuboch alebo niekde? Taketo skryte loziska sa prave prejavuju tak, ze cloveku sa stale opakuju bakterialne infekcie. ATB take lozisko nemusia znicit, casto je potrebne ho chirurgicky vycistit.