Hnačka u bábätka z Bio Gaia a Coliprevu

lenuska0000
11. jan 2021

Baby mate niektora skusenost ze by vase babatko malo hnacku z Coliprevu alebo z Bio Gaia probiotik? Mala ma 2 mesiace uzivali sme doteraz uz mesiac Coliprev a aj Bio Gaia nemali sme ziadny problem lebo mala koliky a toto nam pomahalo ale posledne 3 dni ma velmi riedku stolicu spravila som jej ryzovy odvar a do toho mlieko a vysadila Coliprev, prdiky pekne odchadzali aj samy. Nasadila som naspat teeaz Coliprev a zasa hnackuje. Moze byt ze uz ich nepotrebuje a preto z nich ma taku riedku stolicu?

hailey1
11. jan 2021

@lenuska0000 my sme mali problem a zmenili nam biogaiu na probiofix imun baby a odvtedy ziadne problemy

lenuska0000
autor
11. jan 2021

@hailey1 a aky ste mali problem?

vmatuscinova
11. jan 2021

pravdepodobne uz si telicko samo nastartovalo enzym. Ak po vysadeni babo bolo spokojne, nemalo problem s vyprazdnovanim, coliprev uz je zrejme zbytocny, pripadne sledujte ako bude reagovat na postupne znizovanie z davky na 3x denne, potom len rano a vecer atd

hailey1
11. jan 2021

@lenuska0000 ze maleho prehanalo, vraj z biogaie boli riadne brusko

dengal
30. nov 2021

@lenuska0000 dobry den prosim vas kedze uzivate resp uzivali ste coliprev presne ste ich minuly za 3 tyzdne ? Lebo pisane je na baleni ze spotrebovat po otvoreni do 3 tyzdnoch. Mam otvoreny doma coliprev ale uz viac ako 3 tyzdne. Nemate s tymto skusenosti. Dakujem

lenuska0000
autor
30. nov 2021

@dengal my sme ho minuli za tyzden