Hnačka u 2-ročného

donutka99
22. jún 2023

Ahojte chcem sa spýtať ci to mal niekto u vás teda vase dieta , syn ma 2 rocky včera mal 2 krát hnačku
A dnes mal znova hnačku
Papa normálne polievku atak ..ale ani nevyzerá ze by bol nejak chorý co to môže byt mama my povedala ze to môže mat zo zúbkov ale neviem ..ak by náhodou mal aj zajtra tak určite uz snim zbehnem k lekárovi len prosím ak niekto vie co by to mohlo byť budem vďačná za každú vašu odpoveď ďakujem

donutka99
autor
22. jún 2023

@donutka99 a dokonca som si všimla ze ma vyrážky na brušku ale dúfam ze su to len potničky

pribinak
22. jún 2023

@donutka99 kúp mu aspoň probiotiká

patka06
22. jún 2023

Ak má hnačku z akéhokolvek dôvodu, daj mu diétnu stravu - žiadne polievky a uvidíš či prejde.

tamvtme
22. jún 2023

Skus dietnejsiu stravu a nasad probiotika....pokial pije, normalne prijima potravu, nie je viditelne chory a prehnalo ho za den 2x, naco riesit doktora?

nikpa
22. jún 2023

@donutka99 riaď sa tak ako keď máš hnačku ty, teda diéta, potraviny ktoré zapekaju ako ryža, banány, čučoriedky a žiadne mlieko. Nasad probiotiká a niečo na hnačku. K lekárovi sa s 2-3 dnovou hnačkou nechodí, pokiaľ nema ine ťažkosti. Len tam zbytočne nachytate aj to čo nemáte.