Hnačka u 2,5-ročného

18. aug 2023

Ahojte poraďte mi prosím čo na hnačku u dva a pol ročného dietata …niečo ma zastavenie ..smectu nevypije

pribinak
18. aug 2023

Uhlie

rozovykon
18. aug 2023

mne tiež decka nič nechceli vypiť, ani kulíška, možno skús rozmiešať a striekačkou do pusky streknúť. dávaj pozor na hydratáciu, pokiaľ negrcá skús ponúkať vodičku aj po lyžičkách, alebo slamkou.

nikpa
18. aug 2023

Je aj taká pomarančova smecta, ani tú? Ak nie tak Enterol, sú to malé fľaštičky a chutí to ako džús, je toho málo, to mu aj nasilu nalejes do pusy. Alebo živočíšne uhlie ja som rozdrvila malému do tmavého čaju, ani nevedel a všetko vypil.

anavixy
18. aug 2023

Tasectan je lepsi, menej pieskovy, treba primiesat do niecoho. A najdolezitejsie je podavat spravne probiotika, idealne Enterol (vysypat tobolku a rozpustit v troske vody na lyzicke). A vela tekutin, nech nedojde k dehydratacii, oripadne rehydratacny roztok.

basulaak
18. aug 2023

Ako mi tu raz poradili nasledovne kombo. Magistra v lekarni odporucala nekadex lebo su to komplexne probiotika so vsetkymi kmenmi. Ja som tasectan davala do sladkeho dzusu - capri sonne napr. Ano sladka sracka ale ide o to aby to vypil. A po 1 dni bol stav ukludneny