Hmatateľné uzliny detí v slabinách po chorobe

lily14
26. nov 2019

Nahmatate aj vy deťom uzliny v slabinách? Tak vo veľkosti hrášku...nie sú viditeľné len ak hmatam! Dik stresujem,pred 6 týždňami sme mali šarlach tak mala veľké na krku ale teraz som náhodou pri obliekaní nahmatala v triedach!dik

nikpa
26. nov 2019

@lily14 syn má na krku asi 8 takých ako hrasky a aj v slabinách pod plienkou 2,3. Má to už vyše roka, dr to vždy prehmata a povie že je to ok. Brala nám ak krv ale viac to nerieši. Syn prekonal iba šiestu chorobu ale niektoré mal už predtým.

lily14
autor
26. nov 2019

@nikpa tak som hmatala aj ja keď pritlačíme si nahmat v slabinách ...to asi každý

system
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lily14
autor
27. nov 2019

@system kto to je?

blableblu
15. aug 2020

@lily14 zdravim je to už síce staršie, ale ako s tými uzlinami aj ja som ročnému synovi našla v slabinach

lily14
autor
15. aug 2020

@blableblu tak boli sme u dr a na sono vraj to je ok

blableblu
15. aug 2020

@lily14 a ako ďalšie postupy sú aké a čo s tým to už bude mať na stalo alebo vo ďalej s tým nenavrhovali to vybrať, a prečo to tam je keď nie je chorá napr

lily14
autor
15. aug 2020

@blableblu že jej veľkosť bola ok a mäkké a pohyblivé nič podozrivé na sono

lily14
autor
15. aug 2020

@blableblu že vraj prekonala niečo a jej ostali ,vždy to kontrolujem aj ja aj dr...vraj to má veľa detí...vždy sa zostresujem keď ich vidím ale vraj ok

blableblu
15. aug 2020

@lily14 mne začne až tep strieľať v hlave keď to cítim v tej slabine ,a vôbec neviem ako dlho to tam ma ,všimla som si to len náhodou keď sa raz spieral keď som ho prebalovala sa tak napol a som to zbadala no hneď na google a najhoršie scenare

lily14
autor
15. aug 2020

@blableblu a to len jednu má? Akú veľkú? Koľko má rokov? Boli ste u dr? Na.krku nemá?