Hlieny dvojmesačného bábätka

zuzkamacken
17. jún 2013

moj dvojmesacny syn ma hlieny, lekar nam predpisal fenistil a kvapky do nosa.. zda sa mi, ze nepomaha.. dnes je uz aj zachripnuty. zajtra ideme k lekarovi zas. ma niekto podobnu skusenost? plus sa mi zda dnes daky privelmi spavy, neviem ci je to z tepla ci co.. DAKUJEM za postrehy

mirreckall
17. jún 2013

my máme v kuse hlieny :( robili aj všetky možné výtery, aj zápalové testy, ale všetko je dobré... doktorka nám povedala, že je to normálne, a nie jedna...aj keď sme ležali v nemocnici, neriešia to, proste je to bežné, pokiaľ sa dieťa nenaučí smrkať...niektoré deti sú bez nich, vedia ich pekne prehltnúť, iné s tým majú problém....nám tiež nepomáhajú ani kvapky do nosa, ani na zmiernenie hlienov...takže iba odsávame, keď máme pocit, že je to už veľa...

zuzkamacken
autor
18. jún 2013

a aj nieco odsajete? lebo nam do odsavacky takmer nic nejde..

baryana
18. jún 2013

@zuzkamacken cestujete autom? nema to z klimy? alebo z obchodov? tam tiez teraz fici naplno. az ma chlad omracil, ked som tam dnes vosla. clovek sa tam rad skryje pred tou horucavou, ale je riadne citit ten extremny rozdiel a potom sa to na organizme prejavi. aj moj syn zacal soplit. a to je prvy raz za 16 mesiacov prave v tychto horucavach.

zuzkamacken
autor
18. jún 2013

nie klimu nepustame..do obchodov s nim nechodime... lekar povedal, ze to chytil ako virus...

mirreckall
19. jún 2013

@zuzkamacken jj odsajeme, zakaždým... úplne také husté sople...a ak nie je nič v odsávačke tak bude asi príčina inde :( a doktor Vám čo nové povedal?

zuzulina11
19. jún 2013

OREGANOVY OLEJ je zazrak, doporucujem z vlastnej skusenosti, hovori sa mu aj prirodne atb......dcera mala zelene sopliky, dr. hned buchla pamycon, ja som nedala, ....namiesto toho som jej dala tento oreganovy olej a na druhy den nos cistyyyy!!!! tusim ak fukla max. 2 razy do vreckovky

ospaly je z Fenistilu, je to oblbovak a dost velke svinstvo

silvuskaa
19. jún 2013

@zuzulina11 uziva sa aj vnutorne pri nachladnuti alebo kasli?

elisskah
16. okt 2013

@zuzulina11 ako podavate detom oreganovy olej a na co vsetko pri detoch pouzijete? Dakujem.

zuzulina11
16. okt 2013

@silvuskaa oreganovy olej sa uziva len vnutorne !!!!!! ale pozor straaaasne stipe !!!!! takze nie je vhodny pre male babetka...moj 2 rocny syn spapa kadeco a pri oregane veru aj on pomrnci.....staci 1kvapka 2 x denne na umelu lyzicku a zapit cajikom...ja som skusala dat tu 1 kvapku na lyzicku s medom aby to tak nestipalo, syn spapal ale 7 rocnu dceru z toho naplo, tak ona ze to chce len kavpnute na lyzicke s cajom

treba poskusat , my mame tento olej, zevraj je najkvalitnejsi a v najvacsej koncentracii
http://eshop.finclub.sk/vyzivove-doplnky/fin-ca...

zuzulina11
16. okt 2013

@elisskah akurat som pisala o jeden prispevok vyssie ako ho podavam 😉 .....pouzivam ho pri nachadnuti, kasli, ked som mala podozrenie ze dcera ma mrle alebo nejake parazity v tele, pouziva sa takmer na vsetko na zapal ucha tiez.....neuziva sa preventivne ale iba pri chorobe, lebo je to antibiotikum (prirodne).....vystipe vsetky zapaly v tele...ja som si s tym vyliecila helicobactera...len teda uplne malinkym babatkam by som ho nedavala lebo naozaj poriadne stipe

elisskah
16. okt 2013

@zuzulina11 aha, ale to som netusila, ze len vnutorne. Kedze je aj na plesne, muz aj svokra maju mykozy na nechtoch, som myslela, ze sa to moze potierat nim. Aj na vyrazky a akne som citala, to sa ozaj nemoze potierat len?

zuzulina11
16. okt 2013

na tie nohy neviem ale akne urcite nie potierat , akne je problem zvnutra takze ked to budes uzivat vnutorne tak sa ti pekne vycisti aj plet lebo ti to vlastne prelieci ten zapalovy proces zvnutra....napr. aj na zuby je to dobre tam napr. kvapnes jednu kavpku do pohara s vodou a mozes v ustach akoby podrazt tu vodu (kloktanie by si asi nevydrzala) ....fakt doporucujem, ale kym to das detom treba na sebe najskor odskusat aby si mala predstavu o tom stipani 😀

orni
17. aug 2016

Prosim vas ma tu niekto skusenost s pouzivanim arganoveho oleja proti odhlieneniu. Som v 2 trimestri a docitala som sa ze oreganovy olej je nevhodny pre tehotne.

maca283
18. aug 2016

@orni tak treba pouzit tymianovu masticke a jedlu sibirsku to mozu isto aj tehotne a potom budes mat prvu pomoc aj pri babetku Pozri si www.just.sk

fidlibum
16. okt 2016

@zuzulina11 prosim vas, ako ste jej aplikovali oreganovy olej? Uzivala ho, alebo ste ho zriedili a vytierali nostek? dakujem za odpoved.