Hlieny cez oči

kristinaa300
7. apr 2024

Ahojte,mám syna čo mu idú hlieny až cez oči, stretli ste sa stým niekto?U doktorky sme boli.Kolko to ešte bude trvať?Ráno sa zobudí zo zalepenimi očami

adeladulova
7. apr 2024

Zlepené oči nemusia byť hlieny, ale očná infekcia na ktorú zaberie iba lokálne atb kvapky.

jaskolka
7. apr 2024

@kristinaa300 má zrejme zápal spojiviek(nejdu mu hlieny cez oči, je to samostatne ochorenie) to je vysoko infekčné. Môjmu to napríklad zmizlo pri liečbe kvapkami a mastickou po pár dňoch, ale čo viem, tak jeho spolužiak v škôlke (potom sme sa bavili o tom s mamičkou) mal aj týždeň s tým problém

kristinaa300
autor
7. apr 2024

@jaskolka je zahlieneny,odsavam mu nos stále,bol chorý

ivanka33
7. apr 2024

@kristinaa300 treba ATB kvapky do očí a do nosa(Tobradex, alebo Uniflox) a nejaké antihistaminiká(môže to byť aj na alergickom podklade, už kvitne kadečo...

anketkarka
7. apr 2024

@kristinaa300 moje dieťa to máva vtedy, keď má veľmi ťažký zápal dutín. Má k tomu sklony opakovane. Pomôžu len ATB. Mali sme už aj také ATB kvapky čo zabrali hneď po prvom nakvapkaní.

pribinak
7. apr 2024

Zajtra k pediatricke a nech vám predpise kvapky do nosa aj do oci + antihistaminika

anavipredam
7. apr 2024

A hlavne už pri začiatkoch očiankou ( čaj ) potierať. A samozrejme ísť k dr ak je to na atb.

macinko321
7. apr 2024

Nech mu spravi dr vytery od vsadial, hrdlo, nos, oci. Syn mal pred 2 rokmi masivne hemofila. Predchadzajuca detska dala augmentin duo na 5 dni. Co je strasne malo. Ono sa mu to sice zlepsilo, ale po dobrati vratilo spat. Museli sa nasadit druhe atb. Uplne mu to rozhadzalo crevnu floru a kedze ma poruchu autistickeho spektra, malo to zly vplyv aj na jeho spravanie, psychiku, prejavy, siel do prudkeho regresu. Ako na potvoru to bolo v case cca 2 mesiace po podani pupocnikovej krvi, kmenovych bunkach. Kedy sa aspon 6 mesiacov neodporuca po tejto transfuzii imuno liecba. Musela som pisat do Nemecka lekarovi, co mu mozeme nasadit. Viem, ze Vas pripad nebude takyto zlozity. Ale tie vytery urcite ziadajte, lebo sa bude syncek trapit.