Hlien v stolici bábätka

8. sep 2022

Ahojte, mam trojmesacne babatko a dnes som mu v stolici objavila nieco taketo (fotku som pridala do komentara, takze ak to niekomu vadi/pride nechutne, tak si to prosim nepozerajte! Dakujem za pochopenie). Je to prosim vas hlien? Alebo je to normalne? Maly je na UM, kaka 1 az 2x denne, hnacku ani horucku nema, sopliky ma skoro stale, kedze ma silny reflux, tak mu to drazdi sliznicu (aspon mam toto info od lekara, ze je to tym 🤷). Samozrejme to na najblizsej poradni ukazem aj pediatrovi, ale nechcem nic podcenit a ak by to mohlo byt nieco vazne, tak by som to urcite isla riesit skor. Dakujem za zdielanie vasich nazorov/skusenosti.

autor
8. sep 2022
rozovykon
8. sep 2022

moja mala take nieco, ale bola plne kojena.

autor
8. sep 2022

@rozovykon a bolo to v poriadku? Riesili ste s lekarom?

rozovykon
8. sep 2022

pamatam sa ako ma to prelaklo, podaril sa mi najst clanok na mamile, ze hlien v stolici je ok, ze to nie je nic neobvykle. Bolo to raz mozno dva krat. S pediatrom som to neriesila. Len podotykam, ze bola plne kojena. Vobec netusim, či pri umelom mlieku je to obdobne.

autor
8. sep 2022

@rozovykon chapem, dakujen za info.

petamich
8. sep 2022

hlien v stolici u maleho babatka je uplne v poriadku pokial stolica nezapacha (inak ako standardne), nie je tam primes krvi atd. - cisti sa crievko a sliznica a takto nejako to vyzera, niekedy to dokonca mozu byt zatecene hlieny, ak mal sople aspon to mi povedala pediatricka 🙂

autor
8. sep 2022

@petamich dakujem za zdielanie skusenosti, troska si ma ukludnila. Pre pokoj na dusi som sa radsej na zajtra objednala k lekarovi na vysetrenie 😊.

petamich
8. sep 2022

jasne, lepsie ist ako cosi podcenit 🙂 ved na to ti lekari su, minimalne ta ukludni

patricia2511
8. sep 2022

Malý mal tiež a taktiež som plne kojila..neriešila som to ..keď som prestala upravilo sa to ;)

gabuska7
2. sep 2023

Dobry den.sice starsia diskusia,ale chcem sa opytat,ako ste napokon dopadli u lekarky Dakujem krasne