Híkanie bábätka

lenkaam_1
22. jún 2018

Ahojte
Nemate skusenost ze by vase babatka ako somarik? (7mes)
Moj to robi stale dost casto to znie akoby sa nemohol nadychnut robi to ked je hore nikdy nie zo sna ale ke vymysla myslela om si ze je to oka ale ama ze jej sa to nezda tak ma to trochu zneistilo..tak ci nahodou

lindusss2016
22. jún 2018

Aj moj nieco take robi, ked sa blazni. Tak som zvedava na odpovede

lenkaam_1
autor
22. jún 2018

@lindusss2016 ono fakt to znie otrasne prvy krat ked to robil mi az zle ostalo ze sa dusi....a tvari sa pritom normalne tak neviem 🙂

lindusss2016
22. jún 2018

@lenkaam_1 a rovi to viackrat za sebou? Lebo moj napr.to robi, ked sa rehoce a medzitym tak potiahne do seba vzduch

lorela
22. jún 2018

Podľa všetkého je to normálne - bábätka vydávajú rôzne zvuky v snahe komunikovať, prejavovať sa, resp. objavujú svoj hlas. Niektoré minimálne, iné výraznejšie 🙂

lenkaam_1
autor
22. jún 2018

@lindusss2016 ano urobi to aj napr 4-5x po sebe
...presne ked vdychuje obcas na konci toho hiknutia az zakasle ze mu slin alebo co zabehne z toho

pininka
22. jún 2018

Babatka to robia.

damaar
24. jún 2018

Aj moja (10 m) híka a ešte sa na tom dobre zabáva keď v hystérii dobehnem 😂 už som sa to celkom dobre naučila ignorovať

lenkaam_1
autor
24. jún 2018

@damaar ako ten zvuk je tak priserny 😂😂mu hovorim nech si najde nejaku inu zabavku

evuska1518
22. júl 2019

Dobry den nas 10-mesacny syn zacal tri dni dozadu tak hikat a lapat po dychu az prestal dychat. Boli sme u troch dr a ze je to normalne, pokial sa to ale bude opakovat -ze uplne prestane dychat pojdeme neurologicke. Maly sa uz nedusil ale dycha cudne, az tak lapa po dychu. A robi to hocikedy, ked sa hra, ked sa tesi, ....je to posli vas normalne? A preco neurokogicke????