Herpes u 17 mesačného syna

sam2
18. jan 2015

Prosiiim pomoc. Syn sa rano zobudil a nad hornou perou svietil herpes 😢 Teda vyzera to ako herpes. Posledny tyzden mal teploty a mierne zapalene hrdielko. Dostali sme len vitamin C a na horucky nurofen. Vcera uz teplotu nemal. Este sa k tomu pridruzilo aj nechutenstvo. Neviem do neho dostat absolutne nic. No najviac ma trapi ten herpes. Zajtra skocime znovu k doktorke ale co s tym dnes? Mate s tym skusenost?

michaela.g
18. jan 2015

@sam2 no ak je to naozaj herpes, pozor nech si to nedrapne aby sa mu to neroznieslo ... dala by som mu na to naplast compeed, tlmi to bolest a nerozdrapne si to, aspon zatial kym to doktorka nepozrie...

sam2
autor
18. jan 2015

@michaela.g v lekarni mi dali kremik. Compeed nemoze kvoli zlozkam, ktore obsahuje. Dala som mu fenistil kvapky nech ho to nesvrbi a budeme natierat ☹

jana_eyre
18. jan 2015

@sam2 neboj, urobila si dobre - take male dieta moze kremik na herpes v pohode.. mozno sa mu uz v buducnosti neobjavi.. moja neter mala herpes prvy krat v roku - malicky na perach, zmizol celkom rychlo - detsky organizmus je iny ako dospelacky.. teraz bude mat neter 9rokov a herpes odvtedy nemala..

teraz hlavne nech vela pije, aby zo seba dostal virus, dieta v chorobe toho vela nenapapa - je to normalne..
inak aj ja som strasne herpesova a mam obdobia, ked ho mam stale a inokedy vobec..

sam2
autor
18. jan 2015

@jana_eyre dakujem. No aj som herpesova....takze som mu to asi odovzdala v genoch ☹

sam2
autor
18. jan 2015

Takze ziaden herpes ale "zabka" ☹ Preto to moje chudatko nechce nic papat 😢

maca283
18. jan 2015

@sam2 Ahoj Ak sa ti to pravidelne opakuje a uz to ma aj maly tak ti chybaju becka Bola som na tom podobne ale uz mam pokoj Doplnam si Becka čučoriedkovým sirupom s justu Je to prirodny produkt a pomoze ti aj na nechutenstvo ked babo nechce papat WWW.JUST.SK Maca

sam2
autor
19. jan 2015

@maca283 dakujem. Urcite sa nato pozriem 😉 a nechutenstvo je u maleho sposobene tym ze ma pupaciky v pusinke. Inac spapa vsetko do radu 😀 vzdy si robim srandu ze jeho radsej satit ako zivit 😀

taninata
24. jan 2015

Herpes? skuste olej 31 bylin Just , u deti kvapnut do kremiku
Olej ma vysoky kredit svojim zlozenim a vynikajucimi vysledkami pri roznych problemoch .
t